Veríte na mágiu?  

Stránka 1 / 85 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/10/2005 12:43  

Zaujímal by ma váš názor na mágiu, čarovanie, či ste sa s niečím takým osobne stretli, alebo máte nejaké skúsenosti v tomto smere. Tu kde žijem, je čarovanie a mágia doslova kultom, každý to tu robí, ľudia calujú obrovské sumy tzv. mágom, bosorkám za čarovanie. Zaujímalo by ma, či je to len taký „hoax“ alebo to skutocne može ovplyvniť myslenie, cítenie a zdravie človeka.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/10/2005 2:20  

Ľudia sú schopný veriť čomukoľvek. Najčastejšie veria v takú podobu chodu sveta, ktorá vysvetľuje a obhajuje všetky ich životné skutky – to je najčastejší predmet viery. Nie náboženstvo. Náboženstvo je len forma. Viera v každom prípade ovplyvňuje myslenie a konanie ľudí – nezávisle od existencie predmetu viery.
Striktne vzato, mágia v mystickej podobe nemá miesto v reálnom svete ( nech mi to všetci zárobkovo činný v tomto biznise odpustia ).Takže ak platíš nejakej vedme, či zariekačovi – platíš za svoje uspokojenie či skor upokojenie. To čo tam človeka ženie, je nutkavý pocit zabezpečiť sa – před niečím, či niekým. Celý ľudský život poháňa tento pud ( sebazáchovy ).
Netreba si ale zúfať. Vo svete je dosť mágie. Tak v detstve, ako aj v dospelosti.
Ak by som mal prirovnať mágiu k niečomu z reálneho sveta – bola by to nadčasovosť. Skús niekedy nadránom vstať z postele, keď ešte všetci spia. Je to čas, keď sa hlavou ešte nepreháňajú stáda myšlienok. V týchto vzácnych chvíľach – si to ty. Je jedno, aký je dátum. Mohla by si stáť kdekoľvek a kedykoľvek, a cítila by si to rovnako. Ak dokážeš chvíľu len tak „byť “, možeš priam vnímať „hmotu“ sveta a vecí okolo seba. Precítiš skutočnú „váhu“ (či doležitosť) každej myšlienky – pretože v týchto ranných chvíľach musíš každú vytvoriť vedome. Inak cez deň – ich „dostávaš“ z podvedomia, ako repliky postavy ktorú „hráš“ v spoločnosti.
Tak si ja myslím – nadčasovosť je mágia, ktorá je nám doprianá. Záleží len na tom, ako veľmi intenzívne prežíva človek svoju sociálnu rolu, v kolektíve. Ta diktuje scénár „našej postave“ . A pokiaľ ide o to čarovanie, tak sorry, ale pre prenos informácie (tj.účinku zariekania) chýba médium. A tento svet predsa len funguje podľa nekompromisných fyzikálnych zákonov. To, že ich ešte všetky nepoznáme – nemení nič na ich platnosti. Je to ako s existenciou boha: že existuje – na tom by sa aj zhodlo mnoho ľudí. Otázkou zostáva len dohodnúť sa kto, alebo čo je boh. Jední by z neho urobili mystickú vec (sprepitujem)., druhí niečo iné.
Faktom sle zostane, že skutočne existuje, a že je to vec z nášho reálneho sveta. Takže žiadná mystika 🙁 . Ešte veľa rán ale prejde, pokým sa obrátí myslenie ľudí k realite.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/11/2005 13:02  

myslim si, ze v kazdej kulture existuju vestice, magovia atd. nikde viacej niekde menej sa v nich veri. Pozor, nezavisi to ani od stupna vzdelania! 🙂 ked to porovnam napriklad v ramci Slovenska a Grecka tak je viera v tieto nadprirodzene veci – cary v podstate na rovnakej urovni. V Grecku je ale silnejsia nabozenska krestanska viera. Skutocny veriaci su snad vecsina obyvatelstva, nepokrsteny tu vlastne ani nemoze existovat lebo by nemal ani meno, teda ani obciansky atd. meno sa ziskava az krstom, nie uz pri narodeni a vyhlasenim rodicov. Tu ho do matriky zapisu az na zaklade krsneho listu. Skutocne neviem ako sa to robi v pripade, ze ide o nekrestana s greckym obcianstvom, napr. moslima aleb zida, asi tam su potom nejake vynimky, ale aj tam exiastuje nejaky obrad mena? Nabozenstvo – krestanske ortodoxne tu nie je oddelene od statu. A tak aj ak nejaky ateista existuje (neveriaci), je pokrsteny. Neexistuju ale nepokrsteny grecky obcania.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/11/2005 20:51  

class=“postlink“ href=“http://www.zorafresova.sk“>www.zorafresova.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/11/2005 23:03  

Ahoj Janka.
Toto je téma kuwaitanky, ale aj tak by som rád reagoval. V pŕvom príspevku som napísal: . . .zaplatíš za svoje upokojenie, či uspokojenie . . .

Stránky sú to pekné – žlté. Len jedna vec mi na týchto duchovných skupinách vadí, a to: vyberanie peňazí. Mám za to, že skutočný – duchom predchnutý vodca, bude vidieť ako cieľ, duchovnú obrodu blízkých, a nie biznis. Bohužiaľ aj u tohoto zoskupenia (vidím tam na pozvánke …bubny, teda aj hudobného 🙂 ), vidno priestor pre nejaký ten rabat.

Aby si mi rozumela, keď sa budeš dostatočne dĺho zaoberať dochovnou cestou, pochopíš – že tý najlepší majstri buď neučia vobec, alebo učia zadarmo. Ja neodsudzujem snahu ľudí hľadať odpovede. Len mi je vždy ľúto, keď vidím, ako nejaký človek s charizmou a príťažlivého vzhľadu, oberá ľudí neznalých vecí nielen o peniaze, ale aj o ilúzie.

Niekto, kto bol vychovaný v našej civilizácií, Ti nemože byť lektorom v šamanizme. Len príslušník povodných kmeňov by mohol, lenže ten má ďaleko k nám (netvrdím, že nerozumie biznisu – ten je totiž preborník v tomto. Na tom má každý šaman postavený biznis). Prečo sa k tomu vyjadrujem? Pretože to tiež súvisí s tým, aký svet dnes obývame. Miesto racionálneho uvažovania, utiekame ku čomukoľvek, čo sme ešte neskúsili. Niekedy by možno postačilo, skúšať trochu dĺhšie a poctivejšie to posledné – čo sme nedokončili. Ahoj


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/11/2005 11:28  

mas pravdu Miki, tak by to malo byt aj podla mna. Sama som sa nikdy neprichylila k takemuto hladaniu odpovede. Vacsina vsak mojich znamych – ci tu ci doma, aspon raz v zivote navsitvilo vestcov a pod. Dokonca jeden slepi dedusko na juhu slovenska nechce prijat peniaze, a tak mu tam ludia z vdacnosti nechavaju az po vyvesteni nejake dary o ktorych on v tej chvili ani nevie.

Co sa tyka nabozenstva kao takeho, tak to je a vzdy bola v prvom rade politika, v druhom rade aj biznis. Moje motto je: verim v boha ale nevrim v cirkev.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/11/2005 15:06  

ahoj Jana
zaujimalo by ma co si myslis o : Zora Fresova


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/11/2005 18:05  

Bola som u jednej znamej vestici ak chcete bolo to uzasne nikdy by som tomu neverila tolko veci co mi vysvetlila a co sa mi splnilo, povedala ze to ma ako bozi dar a nemoze ho zneuzivat tym ze bude od ludi pytat peniaze a zarabat na tom. Proste pomoze kazdemu kto ju o to poziada.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/11/2005 18:32  

Zora Fresova – nemyslim si vobec. nic. Nahodou som na tuto stranku nadabila. Tiez by ma zaujimalli reakcie inych (hlavne MIKIHO). Ja osobne s magiou nemam ziadne skusenosti. V skutocnosti velmi tomu neverim. Myslim si, ak niekomu niekedy nieco ,,zapasuje,, tak je to nejaka vseobecna uvaha, alebo nahoda. Neviem?.?
Momentalne citam knihu – J. Murphy – Moc nasho podvedomia (kniha o vnutornom a vonkajsom rozvijani osobnosti) – vrelo doporucujem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/11/2005 14:57  

ja v magiu verim a nikomu neodporucam s tym zacinat. Osobne poznam ludi co s tym zacali a potom nemohli prestat lebo duchovia im skriabali na dvere, napriklad veci z vesiaka im padali na zem, tresky plesky a to sa dialo kazdy den v rovnakom case – tieto veci sa diali po tom ako vyvolavali duchov. Totizto niekto vyvolava duchov len tak – srandicky, pri stole sviecky atak – len tak na efekt ale ti co sa tomu venuju hlbsie a dlhsie tak az tak velmi nepotrebuju efekty ale dokazu naozaj duchov vyvolat a moze to sposobit vazne psychycke problemy. Ten kto to nezazil tak neveri tomu ale spajat sa duchmi sa v ziadnom pripade neodporuca.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/11/2005 16:44  

Mal som svojho času, vo svojej blízkosti človeka s charizmou, pekného zjavu (to je v tomto biznise, značná devíza). Dokázal ľudí nadchnúť, v tom čo robil neboli trápne pauzy. Všetci si pripadali, ako v americkom filme: dokonalé frázy, dokonalé riadenie (ich činnosti). Stretávali sa aj na sústredeniach.
Všetko skončilo veľkým sklamaním, pretože keď sa záujem tohto človeka preniesol na niečo iné, preniesla sa aj jeho pozornosť na iných ľudí.

Tí ľudia (zo začiatku príbehu) si mali uvedomiť, že svoju náklonnosť nemajú viazať na osobu duchovného vodcu (byť charizmatického – kto by sa ale nerád popýšil takouto známosťou?), ale na predmet duchovného štúdia. Ak by takto dorazne rozlišovali, potom odchod vodcu, by im nevzal dočasný zmysel života, ale len poukázal na to, že aj vodca može byť povrchný v tom, čo v čom oni možu byť poctivý a idúci do hĺbky.
Často je za príčinou „zaparkovania“ v takýchto skupinách, snaha nájsť tak trochu kamaráta, ale tak trochu aj autoritu. Tak sa potenciálny kandidát neobvyklých náuk stáva (vačšinou dočasnou) bábkou v rukách vodcu.

Čo záujemcovi o náuky nezvyklé, poskytujú takéto zoskupenia?
1, pocit spolupatričnosti – t.j. patrím k nejakej skupine, v ktorej vediem dialógy, dostávam reflexie na svoje názory. Mám pocit, že majú o mňa záujem. Dokonca som prospešný, ovplyvňujem iných členov skupiny …
2, pocit mimozmyslových zážitkov – niečo, čo nezažívaš každý deň, čo nezažiješ pri pĺnom vedomí. Pocit, ktorý by človek (ak by sa nebál, že sa zosmiešni) nazval – magickým
3, pocit vzrušenia – z konania niečoho, mimo bežných zvyklostí

Možné alternatívy 🙂 :
1, rovnaké pocity možeš okúsiť: v kostole, modelárskom krúžku, na stretnutí chovateľov vtáctva, …
2, parádne sa zhul, alebo ochlastaj. A keď prejdeš všetkými štádiami až po zvracanie, určite jedno z nich bude vykazovať známky „prítomnosti“ čohosi „iného“ v nás. Alebo možeš len tak, ráno vstať z postele, keď ešte všetci spia a precítiť jedinú mágiu ktorá je nám doprianá – mágiu existencie to je „moj“ sposob. (Predchádzajúce dva nepestujem, a ani k nim nevyzývam – pozn. pre admina tohto fóra.)
3, Raz darmo, pocitom šteklenia v podbrušku sa nevyhneš. Vačšina ľudí si ich rado pestuje. Každý, ale podľa svojej miery. Niektorý jedinci sú schopní ísť až za mieru spoločenskej únosnosti (často spájenej s tzv.normálnosťou), aby dosiahli tento pocit: spáchajú atentát, zverejnia svoju homosexualitu, zneužívanie rodičom v detstve. často ide o vymyslené skutky …Do tejto kategórie spadá aj „obnažovanie“ dovtedy skrytých atribútov osobnosti u členov skupín neobvyklých náuk. Skúsiť si to tak – ukradomky ( aby o tom moji doma nevedeli) – tu pred „svojimi“ (spriaznenými dušami)v skupine

V tom podľa mňa spočíva príťažlivosť roznych smerov, ktorých boli tisíce, a ešte (možno) budú. Zora Frešova je len jedna tvár v zozname tisícok tvári. Máme pluralitu názorov, zodpovednosť je prenesená na každého jednotlivca. Ak nezafungujú mechanizmy rodiny, priateľov. Často takýto hľadajúci nachádza sklamanie. Záujem vodcu nie je nasmerovaný na jednotlivca, ale na skupinu. Preto ani neposkytuju osobne vzťahy, ktoré naopak takýto záujemcovia vyhľadávajú.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/11/2005 9:52  

to co pises je pravda ale patri to k inej teme napisal si uplnu pravdu o vodcoch roznych siekt ale magia je trochu ina vec. To co som ja skusila tak neslo o ziadneho vodcu jednoducho medzi nebom a zemou nieco existuje – a ak jednotlivec alebo skupinka zacne sa venovat magii seriozne – nemyslim iba efektiky ako su sviecky, tmava miestnost a ine blbosticky ale ak to zacnu skumat a skusat dlhsie a hlbsie tak sa im naozaj moze podarit spojenie s duchmi tak to moze mat vazne nasledky hlavne ak je clovek neskuseny v tom. ja viem ze malokto to naozaj zazil a preto malokto tomu veri ale ak niekoho to laka tak neodporucam s tym zacinat.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/11/2005 14:29  

Eli,
ja v bežne zaužívanú predstavu mágie, neverím. Myslím (nie negatívne), že tie prežitky a pocity, vznikajú “ v hlave “ človeka. Teda objektívne – v realite – mágia neexistuje. Ak je človek typom, ktorý je týmto náukám priaznivo naklonený – zakladá to živnú podu pre senzitívnosť týmto smerom.

To je moj sukromný názor. Inak ma aj celkom mrzí, že sme si nemohli prečítať názor Kuwaitanky. Zatiaľ sa vyjadrila len k svojmu okoliu.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/11/2005 19:28  

Moja názor na mágiu je veľmi pozitívny.Sama sa mágii venujem a dosť jej dôverujem, mnoho krát sa mi stalo, že mi mágia veľmi pomohla, alebo možno ani nie práve mágia ale nejaký BOH ktorému na mne záleži…..vlastne nie nejaký ale SKUTOČNY BOH!! verím aj v Boha aj v mágiu, myslím si, že su nejak prepojení. Teda verím v mágiu a tiež sa jej venujem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/12/2005 13:05  

Suhlasim aj s tím,že magia nam može važne narušit naše psichycke zdravie.naruší ho v tedy ak použivate čiernu magiu,ta sa v nej je totiž doležite to abi sme ubližovali druhým.Zatial čo v bielej magii sa používaju ohen,voda,zem,vzduch a spojenie s Bohom.Biela magia nam pomaha najst v sebe to čo sme stratili alebo ked hladame niečo nové.Podla mna sa treba spojit proti tým čo praktikuju čiernu magiu.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/12/2005 13:04  

Kto veri v BOHA a to v JEDINEHO SKUTOCNEHO BOHA, nesmie praktizovat magiu, lebo v biblii je napisane „…carodejnice nezdedia kralovstva bozieho.“


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/12/2005 13:34  

ahoj ak sa ta možem opýtať tak včom ti pomohla????ja na to verím no neviem kde a ako mam ist ku vestici!! ak mozes tak mi napios.dakujem!nika


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/12/2005 13:40  

preco s tym neodporucujes zacat??co si ti take skusala????ja v to verim ale ostatni mi hovoria aby som tomu prestala verit!! odpis mi dakujem nika


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/02/2006 15:05  

ja som si kedysi vykladala z kariet, citala z cierne j kavy, ci z riky. viac len pre zabavu,nie ze by som tomu verila. ked sa mi ukazovalo nieco dobre, tesila som sa, ak nie, tak som si povedala, ze su gto len karty a pod. som trochu poverciva, ale v kazdom pripade sa spolieham na seba. inac, na silvestra sme liali olovo a s manzelom sme uliali rovnako. obaja babatko v naruci.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/02/2006 8:59  

a co Jana,splnilo sa?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/02/2006 8:10  

ci sa karty poplnili a tak?asi hej, ale vacsinou islo o veci, ktore by sa asi pritrafili tak ci tak(uspesna skuska, nova laska, vyhra a pod.)brala som to len ako zabavu, hoci tvrdim, ze muza som si vycarovala sama. co sa tyka liatia olova, liali sme ho len teraz, pred siestimi tyzdnami a priznam sa, mame uz takmer polrocnu dceru a dalsie babo sa zatial nechystame mat. ale ak tema vydrzi este 10 a pol mesiaca, na silvestra dam vediet.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/02/2006 14:36  

Kedysi ma priateľka naučila veštiť z kariet. Začala som sa tomu venovať, veď bolo pri tom toľko zábavy pre mňa a moje okolie. Naozaj je to zo začiatku veľká sranda a zažili sme pri tom veľa „Silvestrov „aj v priebehu roka. Postupne som sa tak zdokonalila, že som sa sama sebe čudovala, kde sa berú vo mne tie spojenia významov,slov …Ľudia pravideľne ku mne chodili, niektorí denno denne. Podotýkam,že som nezobrala za to ani 10 hal. ani iné materiálne hodnoty.Postupne som si uvedomila ako ľahko môžem manipulovať s týmito ľuďmi. Keď som raz zažila reakciu jednej osoby, uvedomila som si, že prestali žarty. Títo ľudia postupne vo vás vidia naozaj jasnovidku, hoci tieto akoby ozajstné vlastnosti získate cvikom, psychológiou a pod.Aspoň u mňa to tak bolo. Vtedy som povedala rázne NIE, karty som zničila, aby ma to nelákalo a sľúbila som niečo vážne, čo prevažovala nad túžbou vrátiť sa ku kartám. To, že som musela dosť dlho bojovať aj s okolím si určite viete domyslieť. Dnes by som už veštiť nevedela a som rada, že som s tým skončila. Ono to veľmi ovplyvňovalo aj mňa a nie v dobrom. Tie pocity sa nedajú popísať, je to ako by vám niekto vstupoval do života.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/03/2006 13:00  

Téma, ktorù som nikdy nerozoberala, ale po precitani Elinych uryvkov, som sa nad tym zamyslela, ze ci naozaj nieco také existuje. A co to je vlastne tà cierna màgia, stàle som si myslela, ze to je len vymysel nejakych africkych kmenov.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/03/2006 16:53  

vestenie z karat, citanie z ciernej kavy – co to ma spolocne s magiou ??? a este k tomu s ciernou magiou – to vonkoncom nesuvisi s ciernou magiou. Niekto si tu myli temy.
Biela magia – trenovanie si svojej mysle – ovladat myslienkove pochody, citanie myslienok, liecenie – bilyny, caje, liecitelstvo – kamene, ohen a tak.

Cierna magia -pouzivanie carovnych mocnych slov k dosiahnutiu svojich cieľov, pretože stvorenie cieľa produkuje silu. pomocou carovnych mocnych slov da sa velmi uskodit sebe aj inym, ked sa ti podari spojit sa s duchmi tak ti potom nedaju pokoj a mozes mat velky problem s nimi. Ciel ktory si chcel dosiahnut – neskor mozno budes chciet vziat spat ale sa to nebude dat.

čarovné mocné slová ako súčasť magického rituálu mozu vyzniet ako zabava ale velky pozor na to – nezacinajte s takymi vecami – fakt to nie je sranda. trva dlho pokial sa naviaze spojenie s duchmi ale ak uz tak stane potom je to velmi nebezpecne. Neodporucam ani stretavat sa s ludmi ktori praktizuju taketo ritualy – vyhybajte sa im zdaleka !!!! Necitajte ani knihy o magii – mozu byt prvym stupienkom k zbytocnym problemom.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/03/2006 10:01  

Ela, a ty si to nozaj vyskusala? A o akych slovach hovoris, ako abraka dabraka a tak? Mna to naozaj zaujima, nie ze by som to chcela vyskusat, beztak sa nedokazem sustredit na jednu vec dlho, ale nemozem tym duchom volajako uverit.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/03/2006 14:27  

No v prvom rade musim povedat ze Miky bude asi zena, ja som nikdy nepocula, nevidela chlapa takto pekne jasne a zmysluplne pisat. Klobuk dole.
A teraz k tej magii. Ja sama sa magii a ezoterike venujem 15 rokov. To nie je len nejake hobby to je zivotny styl. A nie je to nieco neprirodzene lebo my sami zijeme v sulade s magiou uz tisicky rokov a ani o tom nevieme. Denne ju vyuzivame v dobrom ci zlom. Ja sa venujem bielej magii. Teda tej dobrej. Samozrejme ze existuje aj cierna magia, ale ta funguje na principe ze ty dosiahnes nieco po com tuzis bez ohladu na inych. V bielej, pozitivnej magii naopak dosahujes vsetko tak aby to bolo v sulade so vsetkym, aby to nebolo proti niekomu alebo niecomu. V skratke ak po niecom tuzis vysielas pricinu, ktora nema dosah na nikoho ktora neobtazuje inych, je pre vseobecne blaho a zahrna iba teba. A vracia sa ti ako nasledok teda vec, situacia, clovek, prijde do tvojho zivota presne vtedy v spravny cas.
Venujem sa aj vykladu tarotovych kariet ale nie je to vestenie typu: 23.5. 2006 stretnes muza ktory sa o rok a mesiac stane tvojim manzelom…bla bla bla. tomuto ja neverim. to su veci tak trochu z ciernej magie, lebo sa jeden clovek snazi urcit smerovanie tvojho zivota. Tarotove karty su karty vsedneho dna, ak mam pred sebou zlozite obdobie alebo tazke rozhodnutie. v takychto pripadoch si karty vykladam aj sama. karty mi vzdy ukazu dve moznosti. obe cesty kam by som dospela svojim rozhodnutim. Inak vykladam karty mojim priatelom a znamym. samozrejme bezplatne. A doteraz bez staznosti na zly vyber.
Rada nakoniec: Zite v sulade s prirodou, zite s vedomim ze aku pricinu vyslete, taky nasledok sa vam vrati..Zite bez negativnych pocitov a plnte si srdce laskou. Akoukolvek.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/03/2006 14:34  

Ahoj carodejnica, chcela by som ti len povedat ze aj v bielej magii existuju caromocne slova, to su formulky ktore musia obsahovat presnu definiciu toho co do svojho zivota potrebujes dostat..ale na ich vytvorenie potrebujes urcity kluc, istu postupnost aby si sa vyhla odboceniu do ciernej magie ci snahy niekoho ci nieco manipulovat. inak je to velmi neskodne a ucinne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/03/2006 15:22  

Pre Katku:
Ako si sa k bielej magii dostala. Velmi ma to zaujima. Kde si si zabezpecila ,,prve podklady, literaturu a este neviem co vsetko…,, Obohatilo ta to niecim?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/03/2006 19:50  

ja som u vestici bola ked som myslela ze to nezvladam a vlastne ma pripravila na veci o ktorych sa mi nesnivalo ze sa mi to moze stat.velmi mi pomohla psychycky a vlastne som sa na to akosi pripravila,teraz beriem veci s nadhladom a viem sa na rozne neprijemnosti ale aj stastie pripravit,chcela by som vediet cosi o bielej magii a ako sa branit od ludi ktori vedia pocarovat-urieknut ahojte Maja


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/03/2006 6:29  

to by som aj ja rada vedela ajko sa branit pocarovaniu a ako rozviazat pripadne pocarovanie co na mna niekto uvalil.Tie co sa v tom vyznate,poradte


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park
Stránka 1 / 85 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.