Slovensko a Islam  

Stránka 1 / 4 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/02/2009 11:42  

Ahojte, túto tému som neotvoril zo žiadnych fanatických dôvodov. Otvoril som ju preto aby do nej chodili ľuďia ktorých Islam zaujal a žijú na Slovensku. Ale uvítame aj takých ktorý vedia o Isláme povedať aj viac…
Chcem aby sa tu podelili o svoje zážitky všetci ktorý si myslia že Islám je iný ako hovorí väčšina Európanov…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 15:26  

Islam ma svoje vyhody aj nevyhody.To,ze zeny chodia zahalene neznamena,ze to maju prikazena,ale je to ich kutura.Tak chodili zahalene ich babky,mamy,…V islame ma sa mi paci,ze si velmi vedia vazit,ctit hosti.Ak je clovek hladny,tak mu daju najest.V Europe je to tak,ze ked niekomu zaklopete a poviete,ze ste hladny tak vas vyhodia.To,ze nejedia bravcove mäso neni z dovodu,ze je to zakazane a hriesne.Ale v Arabie je velmi teplo a v bravcovom mäsa sa velmi rychlo siria bakterie…Ja osobne proti Islamu nemam nic.Clovek ako clovek a Boha mame jedneho..PS:ak nejaky islamsky fanatik odpali na sebe obnbu,tak nemozme prirovnavat vsetkych ku vstkym.Poznam na Slovensku dost moslimov a zeny co sa zriekli svojej viery.zivot ide dalej a im to klape.myslim si,ze moslimovia na Slovnsku sa velmi prisposobili k nasej kuture a to co robia v sukromi je ich vec…:))


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 15:29  

Boze, ty si uz aj tu?Ty sa tak lahko nevzdas, vsak ayscha?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 15:37  

Zeny chodia zahallene, lebo sa im to paci.A bravcove masko nejedia, lebo im nechuti a rychlo sa pokazi, presne tak.Co nenapises ty nana hlupa, ze oni svinu z duse neznasaju, je to pre nich nieco ako cert…..ani vidiet na obrazku ju nechcu,lebo ich strasie.A kto iny by mal na seba odpalit bombu, ak nie islamsky fanatik?Ved toto oni robia, ak si si nevsimla a nikto iny.Robia atentay, odpaluju sa do vzduchu, zahaluju zeny, chodia neviem kolko metrov pre nimi a tie chudatka cupitaju za nimi, ako sliepocky.A ak to niektorym klape, este neznamena, ze islam nie je velka hrozba pre svet.Kvoli takym fanatikom, ako si ty, sibnuta zo svojim islamom.A co robia moslimovia v sukromi je ich vecou dovtedy, kym tym nezatazuju a neohrozuju aj ostatnych ludi.Teba uz ohrozit nemozu, lebo ty si uz docista zmagorena.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 10:51  

Poprosim, tych ktori nerozumeju alebo nechcu rozumiet…NECH SA NEVYJADRUJU!!!!!!!
To plati hlavne pre teba, anonym!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 11:09  

bravcove maso okrem toho, ze ma vela mikrobov – podla VEDCOV – obsahuje latky, ktore posobia na cloveka – robia ho chladnym a ziskava vlastnosti, podobne ako ma svina.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 11:25  

a ked zozeries kura, zacnes kotkodakat


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 11:44  

Ano ak zozeries bravcove je s teba svina.Ako je mozne ze cely nemoslimsky svet je bravcove a su tam ludia vyssi,zdatnejsi,inteligentnejsi pracovitejsi a dlhsie ziju?Nuz preto lebo nieje nic zle na tom jest bravcove.Moslimovia zeru len kurence a ovce a su krpati vo vsetkom od tela az po rozum,vsetkeho maju malo


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 13:50  

Dlhsie ziju? O tom by som pochybovala. Vyskyt rakoviny je tam zanedbatelny, co napr. o Slovensku nemozno povedat


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 13:53  

okrem ineho Cinania su tiez krpati a jedia bravcove


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 14:46  

arabi ziju v priemere o 20 rokov menej ako europania,cinania su chudobni nemaju peniaze na to aby jedli kazdy den maso,cpu sa ryzou a preto su aj taki.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 14:51  

V arabskych krajinach je rakoviny vela ale ludia v chudobnych krajinach nemaju peniaze na lekarov preto trpia doma bez liecby az raz padnu a su hotovi.V bohatych arabskych krajinach kde naopak po lekaroch behaju tam kazdy treti umiera na rakovinu hned za srdcovocievnymi chorobami a cukrovkou.Arabi maju ovela horsi zdravotny stav ako belosi,najma zeny tie trpia na artrozy a choroby stredneho veku uz od mladosti a cukrovku ma polovica populacie.Ked 45 rocna beloska je este pomerne zachovala a aktivna zena 45 rocna arabka je uz zvadnuta starena.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 15:47  

rozdiel je v tom, ze beloska sa o seba stara, chodi do fitka a arabka ked sa vyda- uz si mysli, ze to nepotrebuje, lebo uz je vydata. Taktiez rodi kazdy rok, takze jednoducho pri tom pocte deti jej ani neostava cas na seba. Prave z toho dovodu nas arabi za chvilu pohltia – nas rod totiz vymiera a vsetko co je mlade uteka prec.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/03/2009 15:51  

inac, ze arabi ziju o 20 rokov menej, neviem odkial mas tie informacie, ale ja som sa nikde na Slovensku nestretla s tolkymi 100 rocnymi zenami, ako tu. Su cule, maju lepsiu pamat ako ja. O zraku ani nehovorim.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/03/2009 18:30  

Neviem ci tu pise ten isty ANONIM,alebo ich je tu viac.Nevedia co je to slusnost-predstavit sa.Vela Slovakov mudruje doma,co sedia na zadku pri mamickach.Nevideli,nenavstivili ine krajiny.Nespoznali kultury narodov a teraz tu mudruju ako Salamuni.ANONIM.bol si-bola si v Dubaji? videli ste ako Arabky nakupuju Chanel,Dior,Ovsem ak viete co to znamena.Arabky sa vedia dobre o seba starat.Ked nahodou ste videli „tlstu“Arabku,tak ju neodsudzujte.Pozrite sa u nas na Slovenskych dedinach ako mlade 30-roc.zeny sa o seba staraju..To,ze kazdym rokom rodia deti,znamena,ze miluju rodinu.V Europe brat zabije brata.U moslimov to nehrozi.To ze nejaky fanatik odpali bonbu na sebe,tak nemozeme hadzat kazdeho moslima do jednehio vreca.Co robia belosi??? Europania??? znasilnuju male deti,sestry,vrazdia matky pre peniaze na drogy.To sa nevidi.ze Anonim,


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/03/2009 19:42  

Mila Dada…..anonym sa nepise anonim,trha mi to oci,ked take nieco vidim.Aj ja robim urcite chyby….ale take?Neviem,koho sa to pytas,ale v Dubaji som nebola a teraz sa tam ani nechystam.Preco,chces ma pozvat?A uz si pri svojej starej znamej pesnicke…arabky neodsudzujte,arabky sa vedia o seba dobre starat!!!!!!!!Miluju rodinu,preto rodia deti…..slovenky su tyranky,tie by mali sterilizovat,nie?Moslim brata nezabije, u nas je to take normalne,ako je u vas normalne,ze vsetko a vzdy robite lepsie.My tu len znasilnujeme,vrazdime,moslim si ruky krvou nepospini…..boze chran,ved to anjeli chodiaci po zemi.Ze sem tam daco vyleti do luftu?no a co,to len taka nepozornost,to nic neznamena.Ach,ty nasa hlupa,obmadzena a primitivna zenska,ktorej niekto tlaci do hlavy tieto sprostost,preber sa konecne.Preber sa a pomodli sa k Alahovi,nech ti troska rozumu da,lebo si NESKUTOCNE HLUPA.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/03/2009 19:50  

A kde si sa s tou tvojou temou skryla moslimocka betarska?Myslela si, ze tu ta nebudeme hladat a lahsie sa ti bude tie dristy pisat?Ale my sme ta nasli a uz sme s teba hotovi,aka si ty rozkosnica osatkovana,zamoslimkovana.Ved ty si este vzdy nasa islamska hviezda a otvaras nam nove obzory.My k tebe vzhliadame,ako ku nasej ikone,si proste neodolatelna,ako nas vies pismenkami presvedcit o kvalitach tvojich arabiek.Ja neviem,ako vy,ale ja konvertujem.Ona ma dostala,ona je uzasna.Kupim si najkrajsiu satku a kobercek.Budem sa 5 denne modlit a bravcovy rezen si uz nikdy nedam.Svoju dceru vydam za jej bratranca a samozrejme prislubim ju,uz ked bude mat 5 rokov.Keby chcela dakoho ineho, to ju radsej v mene nasej hrdosti zabijeme.Budeme sa vsetci spolocne modlit a s laskou vychovavat nase deti,pretoze to len moslimovia take daco vedia.Ak sa nam daco znepaci,tak pojdeme ku teroristom a tich hlupych primitivov,co nas tu neakceptuju vyhodime do vvzduchu,ved tak im treba.Ano,toto je moj ciel,podte so mnou 😀


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/03/2009 22:11  

bravcove maso je velmi skodlive,cholesterol a pod.to nie je ziadna novinka,kazdy doktor to potvrdi.robia iba dobre,ze ho nejedia.berte si priklad


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/03/2009 22:54  

Vies ten steak hovadzi ma tiez vela cholesterolu. Tak aky je tvoj problem s bravcovym. To je jedno co sa tyka cholesterolu. Problem je tvoj, ze vieru miesas s prasatom a kravou, pripadne s ovcou.
Stan sa vegetariankou, alebo najlepsie, hladuj. Podla vyskumov je to zdrave.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2009 5:00  

Cipana a toho lojiska co je v baranine preto su vsetci moslimovia obezni lebo to tlste maso zeru.Z bravcoveho lahko z vrchu tuk odrezes ale z baraniny sa neda lebo loj je vnutry pretkany medzi masovym vlaknom.Cely nemoslimsky svet je bravcove tisicrocia a aki sme pekne urasteni,zdatni,mudri a mosliomovia?Trpaslici nepodareni ani to telo ako chlap nema a IQ ako hupaci konik,zeru najsprostejsie zviera barana tak su z nich baranini.Prasa ma vraj IQ 6 rocneho decka to preto sme taki mudri lebo jeme mudre zvierata.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2009 8:11  

to sa o tebe povedat neda


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2009 8:16  

to sa o tebe povedat neda


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2009 8:46  

ahojte,
chem sa opytat ci mate niekto skusenosti z pozyvacim listom co vsetko k tomu potrbujem ak chcem pozvat osobu z egypta na slovensko, je to neake tlacivo alebo to musim napisat sama proste ak niekto mate uz s tym skusenosti podelte sa
dakujeeeeeeem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2009 8:54  

Islam je fajn, aj ma celkom zaujal, ale musim povedat, ze jednoducho maju v sebe a v nabozenstve zakorenenu akusi netoleranciu a nadradenost. Sorry ale to je fakt. Ukazte mi jednu muslimsku krajinu, kde je sloboda vierovyznania, demokracia, kde sa ako tak spravaju k imigrantom .. atd atd …

Trochu sa blizia (ale maju stale velmi daleko) niektore bohate(bohatstvo maju ale skoro iba z ropy) krajiny ako UAE alebo podobne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2009 9:00  

Mixal presne tak,absolutna netolerancia a nadradenost voci vsetkemu nemoslimskemu.Prakticky nieje mozne sa spriatelit s moslimskou rodinou oni proste nemoslimov k sebe nepripustia a chovaju sa tak ze ten nemoslim ani nema zaujem sa s nimi mimo prace nejak viac kontaktovat.Robia velky odstup.Niektori sa porozpravaju tak v praci ale inak jasne ukazu kde su hranice ich zaujmu o dalsie kontakty.Krestania medzi sebou sa veru takto odmerane nechovaju.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/03/2009 19:00  

ANONYMI pozor uz som sa Vas zlakla.ha..ha..Vsak len primitivne sedite na zadku a nespoznali ste ine narody,kultury.To,ze ste ma korunovali ako islamsku hviezdu,tak sa len smejem aky ste zadubeny a fanticky do seba zahlbeny.Kazdy zije len raz a ma narok na zivot aky si vybral.Clovek je ako clovek a nikdy nepozerajte na vieru vyznania,ale na charakter.No ako pozeram,tak vas charakter neni hoden ani jeden Tavy..hi hi.
PS:nikoho nepozyvam do Dubaja,dievcatko zlate,ale keby Ti niekto zaplatil letenku a hotel uz si na letisku,len tu sa tvaris….ako slusne dievcatko…je mi z vas zle..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/03/2009 22:31  

dubaj je len pozlatko, par bohatych vyvolenych. ten zvysok su primitivni blbci, co palicami lamu nohy kvoli inej viere, co kamenuju zeny za neveru!!!!

dada ty si bud extremne naivna, zijes niekde medzi bohacmi a nepripustas si pravdu, alebo si naopak uplna fanaticka a umyselne robis kampan za moslimizaciu. a to je este nebezpecnejsie.

mali by ta izolovat.

p.s. asi to robis umyselne, tak si ta tam vazia, mas sa preto dobre, si potrebna, sluzis alahovi, presviedcas nevercov.
good job, girl….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/03/2009 4:16  

Dada a co ked v tom Dubaji zijeme a nemusime pritom sa nechat pretahovat a oblbovat nejakemu moslimovi ako ty a este aj zarobime viac ako tvoj moslim????Nemyslis ze ked niekto tu nieco napise tak to pise z vlastnej skusenosti????Toto je forum exilakov a nie slovakov valajucich prdel na Slovensku.Stavim sa ze poznam za tie roky arabsky svet lepsie ako ty,uz vzhladom na moj vek,tipujem ze mas tak o polovicu menej ako ja.ked teba mamka v bruchu nosila ja uz som brazdila svet a spoznavala ludi a narody co ty zacinas len teraz,cez jedneho cloveka ktory ta vo vsetkom instruuje po svojom.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/03/2009 4:21  

Pravda v Dubaji len rodina Maktooma a Habtoora zije na urovni ti ostatni ziju uplne otrasne a nemaju peniaze,to ako ziju obycajni dubajci europana dost zarazi,ako u nas cigani a ako ziju Indovi a pakistanci a iranci a im podobni tak to je cisty otras.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/03/2009 12:57  

dada,suhlasim s tebou ten primitivni a negativni anonym sa tu furt musi rozkrikovat a ryt to vsetkeho ten svoj prasaci pysk.Presne kolko ludi najdes z azie alebo zo stredneho vychodu ze vyhodili svoje deti do kontajneru alebo zabili?oni maju radi velke rodiny,nie jak na slovensku tam vsetci myslia ci si to mozu dovolit,potom maju 1 decko a ked su stari tak sa o nich nema kto postarat,lebo jedinacik nema cas.zeny sa zahaluju lebo chcu,teda musia chodit decentne nie vyzyvavo oblecene,lebo je to ich kultura,ale zahalovat vlasy a tvar si nikto nemusi,je to len lepsie ale neni to pravidlo.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park
Stránka 1 / 4 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.