Marika Gombitová  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/01/2008 15:32  

Urcite niektori z nas maju radi piesne a hudbu Mariki Gombitovej ,najslavnejsej a popularnej spevacke dnesnych casoch na Slovensku.Vyse 30 rokov tvori,spieva i za tazkych podmienkov od jej dopravnej nehody 1980 .Nove forum o Marike Gombitovej mozte najst na:
class=“postlink“ href=“http://www.marikagombitovaforum.sk“> http://www.marikagombitovaforum.sk
plne novosti,zaujimavosti,hudba,video,clanky,obrazky atd.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/01/2008 21:14  

Dzuli, nemyslim si, ze ona sama ma zaujem o zaujem, mozno, ze bola hviezda, ale bola a uz nikdy viac nebude, uzavrela sa a je to jej rozhodnutie, tak to respektujme.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/01/2008 13:59  

nechapem,preco z nej neustale robia hviezdu,stavaju ju na piedestal.je to stara vykopavka,ktorej aby sa vsetci pchali do zadku.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/01/2008 15:33  

Marika znamenala a znamena v mojom srdci vela.Pamatam si na jej vystupenia,na jej krasny hlas.Myslim si ze hlasovo sa jej este dlho nevyrovna tak lahko niekto.Dufam ze ju este uvidime na podiu.Takze Marika prid este medzi nas.Dakujem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/01/2008 21:09  

Marika je najlepsia slovenska spevacka v dejinach, este sa na nu zdaleka nikto nehrabe, ma uzasne pesnicky, len skoda, ze sa tak uzavrela do seba.
Co by som dala za jej koncert, keby som ju mohla vidiet spievat.
Marika, vrat sa.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/01/2008 0:18  

…na „youtube.com“ ma hodne videoklipov…tak si zaspominajte…nielen ze dobre spievala,ale vacsinu piesni aj sama skomponovala…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/01/2008 20:10  

presne tak, je to stara fuchtla, ktora je zavreta doma v panelaku, nech sa pre mna aj zamuruje, tisice ludi prezili horsie veci a snazia sa zit, bojuju dalej, padli a vstanu a idu, snazia sa nie je jedina na svete, co je na voziku,
no mozno jedina co sa hraje na najvacsiu chuderu na svete. A leze mi ako sa jej televizia a par „asi ohrdnutych umelcov“ pcha neustale do zadku a est etym aj sytia narod.
Mara Gombitova patri do srotu. a ti debkovia co ju neustale tocia v ustach aka je uzasna, tak neviem ako si to mam vysvetlit……


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/01/2008 20:14  

pre mna je to len MARA, z ktorej je uz asi len CHMARA, ktora sa len tak TARA po svojom panelakovom byte. Tak prajem vela stastnych kilometrov nasej MARE …..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/01/2008 10:24  

pre jokej.neviem ale musis byt v zivote velmi nestastny,ked sa takto vyjadrujes.Ona cosi dokazala a ty len to ze si hovado.Ak nemas uctu k ludom to je tvoj problem.Ja si ludi vazim takze ahoj…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/01/2008 5:33  

ako vidim vzdy sa najdu ludia ktori su bez charakteru,pisu negativity a nemaju uctu k ludom..Marika Gombitova vzdy ostane superstar.proste je to legenda!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/01/2008 8:56  

…si ty ale super básnik….!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/01/2008 10:48  

nejsi divnej?????????asi jo, marika je nej, a bude nej, tak to respektuj!!asi zavidis


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/01/2008 11:04  

škoda, že si sa nepodpísal pod svoj príspevok, osobne si musel v živote toho veľa dokázať a preskákať, keď si dovoľuješ hodnotiť iných, na Tvojom mieste keď nevieš čo máš napísať, tak radšej nič nepíš, nemá to vôbec úroveň a zodpovedá to asi Tvojmu IQ…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/01/2008 2:23  

preco je marika stale uctievana? jednoducha odpoved:

tak, ako mariah carey s piatimi oktavami v hlase bude navzdy svetovou divou, ktoru malokto prekona,
tak ako michael jackson ostane legendou, lebo vynasiel nieco, co ovplivnilo cely tanecny svet,
podobne ako joe cocker, bryan adams, ci rod stewart, ci nasi zbirka, habera a pod ostanu nezamanitelni a nenahraditelni,
to iste znamena marika pre nasu slovensku kulturu.
je jedinecna, nikto pred nou ani po nej este lepsie nespieval. a asi to tak zostane este velmi dlho. aj tie najtazsie skladby odspievala ‚s prstom v nose‘. hociktora sucasna pop hviezda, ak skusi odspievat akukolvek marikinu pesnicku, ma co robit ju zvladnut.

takze skeptikom odporucam opytat sa najprv ludi, co sa vyznaju v teme, predtym, nez zacnu robit z najlepsej spevacky, aka sa kedy na slovensku narodila, uplnu nulu!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/01/2008 8:16  

prosim ta,prestan uz svitorit take blbosti,drummer.kazdy ma svoj nazor,a ked sa niekom gombitka nepaci,tak to musis akceptovat-co s tym ma spolocne „znalectvo temy“-taku blbost len ty mozes napisat.moze byt sikovna aka chce,ked sa niekomu nepaci,nic s tym nenarobis.
niekomu sa jednoducho nemusi pacit jej zaryte spravanie,resp.ostatnych,ktori sa jej pchaju do zadku.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/01/2008 9:29  

suhlasim co pise drummer!a ty anonym si hladaj ine stranky,aj tak sa tu tvoj hlupi nazor ignoruje,chod vyuzit svoj cas inde- prospeje ti to.mozno tam kde pojdes naucis sa niecomu aby sa tvoj IQ aspon trosku zvysil.Viva Marika Gombitova!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/01/2008 10:03  

no ty chajda vyschnuta,nauc sa slovak grammar.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 9:34  

Prorok nie je doma prorokom. Stare prislovie. Najviac na Mariku nadavaju na SK zijuci slovaci. A mozu za to veru media. A nie Marika, ktora pre medializaciu nepohla prstom.
Ale pochybujem o Tvojom basnickom creve Jokej. Je to ubohe. Marika bola jeden obrovsky profesional. To, ze nespieva a neukazuje sa na verjnosti je jej vlastne rozhodnutie podmienene zdr. stavom. A to, ze ju tu urazas svedci o Tvojej podpriemernej inteligencii. A ano, niekomu sa nemusi pacit, ale v tom pripade, nech si to necha pre seba.
Tato tema bola zalozena s umyslom priblizit legendu Mariky a nie pre plky a urazky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 10:29  

pre anonyma:
….tá „chajda vyschnutá“, ako píšeš sa volá Julka, je to milá pani – fanynka Mariky Gombitovej – a ako vidíš na rozdiel od teba nemá problém sa pod svoj príspevok aj podpísať…Ty sa zmôžeš iba na jedno : „anonym“ a za tým nasleduje kopec hovadín….Nikto ťa nenúti Marike fandiť, a je vrchol, že tu vôbec oxiduješ!!Zbaľ si svojich pár „švestiek“, založ si svoje fórum – daj mu názov „hulvát-fórum“ a tam si nadávaj – ale hlavne sa sám nad sebou zamysli!!!Ty nesiahaš Marike ani po paty!!!Marika je najvačšia speváčka všetkých čias!!!Amen!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 10:42  

Anonym,jokej a ostatný ich typu. Marika pre Slovensko spravila veľa, či už s Modusom alebo sama. Dokázala určite omnoho viac ako vy dvaja, nevraviac o tom, že to je človek vysokého intelektu a s veľkým srdcom. Jej sláva pretrváva dlhé roky aj napriek tomu, že nechce byť medializovaná, čo značí, že oslovila obrovské davy ľudí ktoré ju mali aj budú mať navždy radi. Ak si myslíš, že je odvaha napísať príspevok ktorý by sa dal chápať aj ako ponižovanie ( v rozpore zo zákonmi SR ) a nepodpísať sa pod neho, tak prosím. Skutočná odvaha však bola keď Marika po havárii tvrdo bojovala a cvičila len preto, aby sa vrátila opäť medzi svojích fanúšikov. s pozdravom Dávid


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 12:17  

oki,marta a david,ak sa vam paci,dajme tomu,ze som frantiska,oukej??
a usetrite si nabuduce vase lekcie moralky,zbytocne cerpate vasou E..inac marta,preco si v kazdej pi..i a len moralizujes na kazdej stranke?ak ta to bavi,a myslis si,ze je to uzitocne….hm.
a este k tej supis marike.preboha..co urobila pre slovensko?????
to by ma fakt zaujimalo-este zahlas,ze marylin monroe spasila irak,ci ako?daj,drisni este nieco,radi sa zasmejeme.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 12:34  

ty mega anomym,niet slov ani v slovenskom slovniku ake ozajstne meno sa zasluzis.si proste uboziak.nebudem uz reagovat na tvoje nezmysli atd.moj cas sa venuje a bude venovat Marike Gombitovej a jej legendy.pamataj na jedno co raz si dal moze sa ti vratit,porozmyslaj ak mas este nejake bunky v tej tvojej velkej ale prazdnej hlavicke..a ludske city?to ani nespominam,dufam ze ta ma niekto rad…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 13:49  

Anonym-Františka( dajme tomu, že si Františka)…
Myslím, že tebe by bolo treba dať oveľa viac ako lekciu morálky. Je mi jasné, že zbytočne čerpám energiou, keďže ty význam týchto slov aj tak nepochopíš. Marika zviditeľnila Slovensko v zahraničí. Dala pop-music úplne iný smer a rozmer. A v konečnom dôsledku urobila toho viac ako ty. V podstate ukázala ľuďom , že majú bojovať…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 14:00  

no,pisem pod anonymným,pretoze vyznam k podpisovaniu prikladam iba v utriedeni príspevkov..je ich tu sice dost,ale iba jeden jediny /a to jej asi este stale ani nedoslo/ sa podpisuje ako „anonym“,najprimitivnejsia a socialne zaostala osobka..znama na kazdom fore.
Takze,moja dobra rada:aspon sa nepodpisuj,aby si sa medzi nimi nejak stratila..ked do mena nenapises nic,automaticky budes pomenovana ako „anonymny“ Ale ak sa podpisujes ako anonym,je to jasneeeeeeeee.Prepacte mi ostatni,ale ona by na to sama neprisla.Len sa jej snazim pomoct.
Ale vratim sa k teme: Nie som fanynkou Mariky,nie je to moja generacia,napriek tomu jej drzim palce v buducnosti..
A este taka poznamka pre „anonyma“..kazdy sa zviditelnuje inak,Marika svojim spevom a ty asi nemas inu moznost tak aspon na verejnom fore.Co je neskutocne prinosne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 14:47  

ide ti tooooooooooooooooo,sama by som fakt na to neprisla.ale kedze si tu ty,kooonecne si to vysvetlila aj ostatnym zadubencooom.uz je nam to vsetko vsetkym kooonecne jasneeeeeeeeeeeeeeee.inac davi,ja ti tu lasku k marike neberiem,len z nej nerob ikonu,oki?zviditelnila slovakov v zahranici????harasiiii???musim sa ist susediek opytat ,ci ju poznaju.clovek nikdy nevie.a o tom „boji“- by som tiez pomlcala.ale inac,ja netvrdim,ze urobila menej,ako ja,ani to,ze som nejak mudra,vazeni.tak si polemiky nechajte.a sklamem vas,anonym tu nie je len jeden,-teda,nemozem sa priznat ku vsetkym prispevkom anonymneho,verte mi.ale aj tak,je mi to uplne jedno.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 15:03  

Marika je legenda a nou aj ostane. A mimochodom, je to spevacka, co sa od nej ocakava, ze dosiahne? Spevacka spieva, nie zachranuje svet.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 16:23  

pre vsetkych anonymmoch,ci anonymov,ktori pisu neiteligetne a hlupe anonymy su tu urcite nevitani .nemaju vyhlad o kulture,hudbe atd., a preto nemaju asi co robit tak sa sem hrabu.ze MARIKA GOMBITOVA nie viditelna v zahranici??..citaj!! su tu uz prispevky zo zahranicia,a ak nestudujes alebo sa nezaujimas co sa deje vo svete po kulturnej stranke tak nemas sancu nikoho presvedcit o tvojich nazorov,ano mozes mat nazor ale nie o kulture,hudbe,lebo ti co maju radi hudbu a kulturu sa takto nechovaju,a nepisu takym sposobom ako ty sa tu vyjadrujes.,no daj si sam TITUL…
VIVA MARIKA GOMBITOVA,ktora je Svetovou Divou a Legendou!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 17:17  

jeziiiis…svetova diva,legenda-marika gombitova????nech sa na mna nikto nehneva,ale vy ste skutocne zaostali.nemam nic proti nej,vazne,sikovna..ale az na takom piedestali,mno-tak ja neviem.a prepacte.ze som taka nevzdelana,ale,skutocne,este som v ziadnych skriptach o gombitovej necitala.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 18:44  

Ja to poviem takto- Je to pravda čo píšem a mnohý si tu iste uvedomia-ale hádam sa to dotkne tých pokrytcov čo pourážali a nadávajú na Mariku.
Píšem to otvorene- nemajú Mariku v láske tí- ktorý neznesú pocit a fakt že na Slovensku je len jedna jediná skutočná speváčka a tou je Marika G.Skrátka tie anonymné ruky čo píšu- sú skoršie prívrženci Kirschnerovej alebo mishy alebo suepr kaviviek…..Jediná osobnosť a preto aj dostáva ceny a preto získava stále viac priazne ľudí a mnohý by zaplatili desaťtisíce za jej vystúpenie pretože sa zapísala do sŕdc ľudstva a celého Česko-Slovenského národa Veľkými písmenami.A toto tie pubertálne deti čo tu kritizujú MARIKU – že patrí do múrov svojho bytu a do vykopávok- nevedia nič čo je dobrá hudba..Marika je aká je a tolerujeme ju..A Vy aj keby ste chceli všetko zmeniť-tak sa Vám to nepodarí- lebo dejiny nepustia!!! Vykopávka može byť- ale tá vykopávka je stále tu a je stále rovnaká..Pred desaťročiami zažiarila ale stále doposiaľ žiari a svieti.. A to moc dobre viete..Žiadna iná speváčka u nás neexistuje…Toto je len náhrada slov čo si myslíte..Gombitová vám všetkým ššťe ukáže kto je tu Kráľovnou!!!! Duško TT-BA


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/01/2008 18:52  

Samozrejme- ako by mohla aj taka tupana ako si Ty čitat niečo o legende a prvej dame slovenskeho popu. Docitala si sa niečo o Madonne?? Spravila ta niečo o kulturnom prevrate u nich v Statoch?? okrem toho ze berie decka z chud statov? tym sa len zviditelnuje – skandale.. erotika,,,vztahy…. to je madonna. Ale MARIKA?? Tato osoba dala statu novu tvar hudby- nebyt jej a modusu a Zbirku – doteraz by si pocuvala stýl Laiferova, Kolínska, Pilarová,Urbánkova.. tak uvažuj!! Je vidiiet ze vies velke „“H…OŮ o hud. kultúre na Slovensku!!! A túto vynimočnu osobnost pozná každy na Slovensku a aaj v Čechách- ak niekto nie__??- tak potom žije niekde na samote kde nie je ani rozhlas, novin y, ani TV!!!! a ani žiadny usadlík – len ak neandrtálec ty!!!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.