Čo mi na tomto webe chýba  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/09/2006 1:49  

Musim sa priznat: nevedel som o exil.sk vobec nic a pritom sa povazujem za dost „zbehleho“ na webe. Moja chyba. O to viac som sa mu potesil. No moja radost netrvala dlho. Snazil som sa tu nieco v diksusiach docitat, snazil som sa najst nieco, co mna tiez pali, co by mi v exile pomohlo. Marne. Je tu toho taka spusta a je to tak rozhadzane, ze som zacal pochybovat o tom, ci som naozaj o nieco prisiel, ked som taky dlhy cas zil bez exil.sk.

Tato tema by mala vyprovokovat tvorcov tohoto webu a by si opat sadli za pocitac a prebuvovali tento zasluzny projekt. Odvtedy, co ho vytvorili uplynula dost dlha doba a mnohe veci su uz samozrejme na podobnych servroch – a tu chybaju. Spomeniem len niektore: moznost zaregistrovania sa a vystupovania po urcitou a stale tou istou identitou, hladanie v diskusiach, prehladnejsie tredienie tried, moznost odpovedat na konkretny prispevok…. atd.

Kto ma viac napadov ako zlepsit exil.sk?

PS: ak tvorcovia uz nenaju cas sa tomuto projektu venovat, hlasim sa doborovolne na to.


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
30/09/2006 8:32  

Mily „Rodny“,

velmi milo si nas prekvapil vytvorenim tejto temy, nakolko aj my sme toho nazoru, ze je tu obrovsky priestor na rozne vylepsenia i inovacie. Uvitali sme preto tvoj podnet na tuto diskusiu a boli by sme velmi radi, ak by sa do tejto debaty zapojili aj ostatni citatelia a pomohli nam takto skvalitnit vas Exil.

Musime priznat, ze my sami sme si vedmi mnohych nedostatkov, niektore sa s nami bohuzial tahaju od sameho zaciatku. Napriek tomu, ze pracujeme na velkom inovacnom projekte, ktory by mal ponuknut komunikaciu na ovela lepsej urovni, vzhladom na nase obmedzene moznosti nie sme v tejto chvili este schopni prislubit konkretny termin ukoncenia tychto rozsiahlych prac. Kazdy, kto ma chut pomoct pri technickej realizacii je samozrejme vitany! Svoje zivotopisy prosim posielajte na adresu… 😀

Nie, teraz vazne… 😉 Ludia, cas, peniaze… to je ten hlavny problem, s ktorym sa dnes asi bori kazdy web, ktory funguje na dobrovolnickej baze, ako ten nas. Napriek tomu, aj tu na tomto mieste radi zopakujeme nasu tradicnu vyzvu – nevahajte a pridajte sa medzi nas!!!

Nasa adresa je: href=“mailto:redakcia@exil.sk“>redakcia@exil.sk

(tie CV-ka ale naozaj posielat nemusite :lol:)

Vasi Exilaci.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/09/2006 13:39  

Ako som uz uviedol nadtymto, som ochotny dobrovolne programovat. Nie vsak v PHP ale v C# (.NET). To by umoznilo rychlejsie naprogramovanie. Otazka je, v akej databaze to mate. Predpokladam, ze MySQL, co tiez nie je moja parketa. Takze ak ste ochotni vyexportovat data do SQL Express a bezite na Microsoft platforme, tak som tu.


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
30/09/2006 22:53  

Ahoj Rodny,

Velka vdaka za ponuknutu ruku!

Napriek tomu, ze tu mozno bude trosku problem zosuladit tvoje (zda sa, ze dost zasadne) poziadavky na platformu a nase realne moznosti, verim, ze sa dohodneme.

Technicke otazky mozeme prediskutovat uz medzi sebou, mnohych to tu asi nebude zaujimat… 🙂

Gabo (za redakciu Exil.sk).


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/11/2006 11:01  

admin,
ale ved sa od vas nikdy nik nedocka odpovede, ak vam napise ….


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
03/11/2006 12:40  

Aberviena,

Prečo si myslíš, že sa od nás nedočkáš odpovede? Stačí celkom málo – položiť otázku… 🙂

Admin.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/11/2006 10:53  

nuz uz pred casom som vam napisala 2-3x a …..NIC
Takze to mi ako potvrdenie stacilo.
PS: a nebola som jedina.


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
08/11/2006 17:12  

Mila Abervienna,

Mrzi nas, ak si mala takuto skusenost, pripadne poznas niekoho, kto takuto skusenost mal. Napriek tomu, ze si nie sme vedomi konkretneho pripadu, o ktorom hovoris, nevylucujeme, ze je mozne, ze sa k nam Tvoja sprava nedostala.

Nevieme sice akym sposobom si sa ju snazila do nasej redakcie dorucit, no mohlo ist aj o technicky problem pri samotnom dorucovani. Pripustame aj tu moznost, ze sme Tvoju spravu prehliadli. Kedze sme kazdy den zaplavovani velkym mnozstvom elektronickej posty musime pri jej triedeni uplatnovat aj automaticke filtrovanie tzv. nevyziadanej posty (spamu), aj tu mohlo dojst k zlyhaniu.

Najlepsie urobis, ak svoju spravu preposles aj viac krat (e-mail: href=“mailto:redakcia@exil.sk“>redakcia@exil.sk), pripadne pokial ide o spravu informacneho charakteru, uvitame, ak ju pridas do niektorej z rubrik diskusneho fora sama.

Verime, ze Ta Tvoje neuspesne pokusy skontaktovat sa s nasou redakciou neodradili a pokusis sa o to opat.

Prajeme Ti vsetko dobre!

Redakcia Exil.sk.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/11/2006 10:29  

ok, korrekt ;o)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/11/2006 18:04  

je tu tolko spamu a opakujucich sa prispevkov, malo by sa to vycistit


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/12/2006 11:58  

Mne sa tato stranka velmi paci a dakujem za nu vsetkym tvorcom:-)
Odviedli ste pekny kus prace a nasla som tu skutocne vela zaujimavych veci. Jasne, ze sa najdu aj nejake nedostatky, ale pozitiv je ovela viac.

Osobne by som na stranke uvitala lepsie spropagovanie rubriky „Kontakty v exile“, trochu sa v tom mnozstve informacii straca, a preto je tam aj malo prispevkov.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/12/2006 14:31  

a vymazat prispevky uplne, do ktorych ludia vobecneprispievaju, ci uz vyse roka neprispeli..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/02/2007 9:56  

Mala by som na kolektiv otazocku, a to:
Viem, ze by to tu fungovalo so zverejnovanim fotiek, nerozmyslal niekto nad tym, ze by sa zriadila estra tema, kde by ludia mohli uverejnit zopar svojich fotiek?????
V jednom fore kde si dopisujem (ide o kvety) je to neodmyslitelna vyhoda. Funguje to rychlo, bezchybne (fotky su tiez svojim sposobom kontrolovane tak isto ako text, takze nevhodne je okamzite zrusene).
Uz som to tu skusila, ze to tu funguje, a vela ludi by to iste uvitalo, keby sa tu zalozila „dobrovolna“ fotogaleria.
Skuste nad tym trosku porozmyslat, bolo by to velmi mile rozsirenie.
Vdaka!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/02/2007 12:05  

Mne na tomto webe velmi chybaju tem ako napr. Manzelstvo s Arabom.
Dakujem za porozumenie.


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
05/03/2007 21:28  

@Kati wrote:

…Viem, ze by to tu fungovalo so zverejnovanim fotiek, nerozmyslal niekto nad tym, ze by sa zriadila estra tema, kde by ludia mohli uverejnit zopar svojich fotiek?????

Milá Kati,

Určite máš pravdu v tom, že pri niektorých témach je vhodné doplniť text aj o fotografie. Do budúcna počítame s tým, že umožníme užívateľom pripájať k svojim príspevkom aj multimediálny obsah, vrátane fotografií. Vzhľadom na to, že takýto obsah je vo viacerých ohľadoch „citlivejší“, prístup bude umožnený len registrovaným užívateľom. Nová verzia portálu, na ktorej pracujeme, bude obohatená aj o tieto funkcie.

Redakcia Exil.sk.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/03/2007 2:47  

zdravim admina,
neviem, ci je to mozne, ale neda sa viac rozvrstvit strom s temami? teraz su 3 urovne s ‚milionom‘ tem a ‚miliardou‘ reakcii na vacsinu z nich. myslim, ze je jednoduchsie dopracovat sa k reakciam cez viac levelov s mensim poctom tem. napr. pracu v zahr. by som rozdelil dalej na “hladam, ponukam, skusenosti, podla krajiny, pravna poradna“ a pod., moznosti je vela. suhlasim aj s mazanim neaktivnych a nezaujimavych tem bez odozvy. a tiez je trochu na hlavu postavene, ak temy su zoradene od aktualnej po najstarsiu, ale prispevky opacne. je to jeden klik naviac na zobrazenie aktualnych prispevkov a jeden naviac pri navrate.
dakujem a zelam vela uspechov.


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
11/03/2007 17:21  

Ahoj Drummer,

Vďaka za ďalší konkrétny nápad ako vylepšiť Exil!

Určite máš v mnohom pravdu, avšak momentálne sme trochu obmedzovaní možnosťami, ktoré nám ponúka súčasné technické riešenie fóra.

Napriek tomu, porozmýšľame, ktoré z vylepšení, ktoré už sú dlhšie na „to-do“ zozname, a ktoré uvádzaš aj ty, by bolo možné implementovať ešte v súčasnej verzii a s ktorými budeme musieť počkať až do novej verzie.

Redakcia Exil.sk.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/03/2007 23:29  

Vážení,- neuvavažuje sa o zriadení chatu ??? možno by sa hodil,


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
13/03/2007 11:25  

Mily/a ABC,

Chat tu uz existuje nejaky cas, ale vzhladom na maly zaujem pravidelnych citatelov Exilu a narocnost technickej podpory sme sa rozhodli ponechat ho v tzv. spiacom mode na dobu neurcitu. To ale neznamena, ze je nefunkcny, akurat sa mu nevenujeme v rozsahu aky by si chat zasluzil vzhladom na ine priority.

Kazdy kto si chce pokecat je na exilackom chate srdecne vitany – :1f87n79t] http://www.chat.exil.sk:1f87n79t] .

Prajeme vsetkym virtualne „ukecanym“ prijemnu zabavu! 🙂

Redakcia Exil.sk.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/03/2007 13:52  

Vdaka za odpoved, som rada, ze sa o tom uvazuje. Bolo by to jednoduchsie ako sa stretat s ludmi, s ktorymi si clovek na exile dopisuje, kade tade na inych strankach.
Budem sa tesit!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
05/04/2007 19:16  

KATI uz som tam parkrat bola, ale vzdy bolo akosi mrtvo 😮
snad sa to niekedy zmeni


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/07/2007 2:05  

“velmi milo si nas prekvapil vytvorenim tejto temy, nakolko aj my sme toho nazoru, ze je tu obrovsky priestor na rozne vylepsenia i inovacie. Uvitali sme preto tvoj podnet na tuto diskusiu a boli by sme velmi radi, ak by sa do tejto debaty zapojili aj ostatni citatelia a pomohli nam takto skvalitnit vas Exil.“

….no, neviem, nejak skapal pes ci co. len dufam, ze neskapal admin, lebo sa tu nic, nic, nic nedeje, ani vanok zmien a vylepseni, ci ulahceni, hmmmm…….. 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 5:19  

zlozka ‚praca v zahranici‘ je jeden neprehladny bordel, v ktorom ked chcete nieco najst, zoberte si na to dva dni dovolenky.
to vam je fakt suma-fuk?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 9:34  

Priatelia, zmeny sa blizia aj na Exil.sk. Ja s dalsimi dvoma chlapcami robime class=“postlink“ href=“http://www.irsko.exil.sk“>www.irsko.exil.sk a prave teraz riesime novy system spravy prispevkov a celkovu renovaciu webu. Mrknite sa k nam, aby ste si pozreli, ze to mame jednoduchsie ako admin na Exil.sk. Sme na to traja a uz sa na tom zabijame skoro dva mesiace…. Som v Irsku a som VELMI RAD, ze tu na Exil.sk existuje fungujuca komunikacia medzi Slovakmi po celom svete, pretoze sa ukazuje, ze toto je cesta, ako nas spajat. Myslim si, ze je len otazkou casu, ked sa z tohto portalu stane velmi dobry a popularny projekt pre Slovakov po celom svete, lebo oficialne snahy o zdruzovanie Slovakov zlyhavaju na dvoch veciach – osobnych ambiciach a peniazoch. V Irsku mame irsko.exil.sk a Slovenske Centrum – Irsko, ktore krasne spolupracuju a verim, ze je otazkou mesiacov, ked budeme ukazkou toho, ako efektivne spolupracovat. BTW…..myslienocka na zaver…..ja zijem v Irsku a zacal som pred troma rokmi s irsko.exil.sk. Nema niekto chut rozbehnut novu destinaciu? Norsko, Emiraty atd…. Know how dodame bezplatne 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 11:10  

Skor by som napisal, co mi na tomto webe vadi!

– inzeraty na eroticke spolocnicky a podobne hovadiny
– kazdy den nove spamy! Neviem akym zposobom si tu dokonca mozu zalozit aj temu – a v anglictine…alebo dokonca v nejakych hieroglifoch
– neustaly prisun novych anonymov, blbcov a feministiek, koli ktorim odchadzaju kvalitni diskutujuci! Tento posledny bod sa ovplyvnit neda a ani by to nebolo demokraticke. Teda to berte len tak, ze to mne subjektivne vadi…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 20:47  

naozaj vsetci odtial odchadzaju. admin odisiel prvy 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 21:07  

😀


ReagovaťCitovať
 imported_admin
Zaregistroval sa v roku 2004
Príspevky: 59
17/09/2007 21:17  

Paľo, internet je dnes zaplavovaný spambotmi stále viac a viac a metódy účinnej ochrany pred nimi sú dosť komplexné. Vo veľkej miere sa jedná o radikálne a nepopulárne opatrenia, ktoré nie sú vždy kladne prijímané bežnými čitateľmi. Je to otázka kompromisov…

Radi by sme ťa ubezpečili, že robíme, čo je v našich silách, i keď to nemusí byť vždy a v každom momente vidieť. Ver mi, málokto si dokáže predstaviť rozsah aktivít, ktoré „čistenie“ fóra tejto veľkosti obnáša.

Ďakujeme všetkým za podporu a pochopenie!

Redakcia portálu Exil.sk
href=“mailto:redakcia@exil.sk“>redakcia@exil.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/09/2007 4:40  

admin
Nerozumiem tej otazke kompromisov. Ked tu nejaky spamer nieco vpise do nejakej temy, tak jasne – s tym sa moc robit neda…Ale zalozenie samostatnej temy predsa uz prechadza vasimi rukami, takze tomu mam rozumiet, ze sa vam niekto vyhraza (alebo na vas tlaci) a vy ako kompromis musite urobit nejaky ustupok pre vseobecne blaho?? Fakt tomu moc nerozumiem – nikdy som nemal server a neviem co to obnasa. Co ako ten spamboot dokaze bez vaseho vedomia nabootovat na tomto webe a robit si co chce? Taktiez tie temy (e.spolocnicky, hladam babu na privat…) Co vam brani taku temu jednoducho zmazat aj so vsetkymi prispevkami?
Neberte to ako kritiku. Skutocne neviem ako to chodi a co vsetko to zposobuje. Fakt ma to zaujima – uz aj preto, ze si sam teraz jednu webovu stranku robim.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/09/2007 10:26  

si vtipny palo, a co tak zmazat temy ako romska otazka alebo ja a turek? To su tie kompromisy!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.