Zamilovala som sa... Prečo?  

Stránka 1 / 3 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/08/2007 10:15  

Ahojte vsetci,chcela by som vediet vas nazor co mam robit???Lebo momentalne neviem normalne rozmyslat!!Mam super vztah uz skoro 3 a pol roka z Chalanom(anglicanom)-ktory je fakt super ,ktoreho milujem a vsetko co k tomu patri…Ale pred mesiacom a pol som sa spoznala s jednym Skotom -chodievali sme na drinky a tak a nakoniec sme skoncili v posteli!!-Nikdy pred tym sa mi to nestalo!!!Ja som mu navrhla ze ak tak len postelny.vztak spolu mozme mat aj ked on chcel asi viac,o priatelovi som mu nic nepovedala!!!!A co sa stalo NAMOTALA som sa….tada zacala som k nemu nieco citit….HELp ako ta mam ukoncit ci co mam robit!!!Sorry mozno vas tu obtazujem nezmyslamy ale nemam tu kamaratky(som v Anglicku)ktore by ma vypoculi a poradili!!!!DIK


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/08/2007 21:17  

sama sa musis rozhodnut!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2007 1:35  

A vraj chlapi su neverni parchanti. Ako sa ti pozera do zrkadla, draha moja? Lebo ja som zhnuseny, len to citam. A samozrejme predpokladam, ze priatel nie len ze netusi, co sa deje, ale to aj patricne na neho hrajes, chladnokrvne a bezchrbtovo dalej. Tak si daj cas na rozhodnutie, spinou uz aj tak zostanes, je jedno, ci den, alebo rok.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2007 8:32  

Dievčina, ktorá má partnera a pritom navrhne druhému chlapovi, že spolu môžu mať posteľný vzťah je kur..čka.
Načo si chcela jeb..ať s druhým, keď máš toho svojho?
Si hlupaňa, ktorá si len zbytočne komplikuje život!
Ale kto chce kam, pomôžme mu tam!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2007 15:22  

mate pravdu a aj sa tak citim…..ale stelo sa tak co!!!ale aj tak dakujem za prispevky…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2007 15:42  

Mila moja. V prvom rade si sadni a zacni rozmyslat.Ides zahodit 3-rocny vztah kvoli niecomu co je momentalne vzrusujuce? Ja ked mam problem sa rozhodnut co robit vezmem si velky papier a napisem si vsetky pre a proti. Ty si vezmi dva-jeden pre anglicana jeden pre skota a napis si pre oboch pre aj proti a potom porovnaj a dojdes na to na com/na kom/ ti vacej zalezi. Neviem kolko mas rokov ale asi budes mladucka. Nikto kto ti tu odpise nemoze napevno povedat ze je svaty,vies kolko ludi ma one-night-stand a robia to bez vycitiek??? len do toho neplet srdce lebo sa nevymotas!!! Uz sa raz stalo tak prestan plakat nad rozlitym mliekom a uvazuj! a potom napis ako si dopadla!Drzim palcoky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2007 16:12  

Ahoj Slavka…pekne si to napisala…aj som to tak urobila s tym listom..a vysiel anglican…ale aj tak v hlave mam Skota….ale uz mu neodpisujem tak dufam zide z oci zide z mysle a opet budem good girl…ako pred tym!!!!!dik


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2007 20:06  

co???ako si mohla???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/08/2007 8:51  

Zuzu- máš ty divne názory, ale co, ved každy obhajuje to, čo mu je blízke. Zrejme aj ty to tak praktizuješ.

Takže milá Vika, nedaj sa pomýliť amorálnymi slovenskými devami a to, že máš výčitky svedčí o tom, že ti zostal ešte aký-taký kúsok svedomia. Nemusíš chodiť s jedným chlapcom a toho si aj zobrať, ale najskôr by si mala ukončiť jedno a potom začať druhé. Ani tebe by sa nepáčilo, keby si sa dozvedela, že tvoj frajer spáva okrem teba ešte s troma ďalšími!!! A argument, že nie sme v 17. storočí by ťa asi nepresvedčil o tom, že je to normálne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2007 1:01  

“dufam zide z oci zide z mysle a opet budem good girl…ako pred tym“
….no ja si myslim, ze s takymto uvazovanim zasluzis petadvadsat na zadok.
mas to v sebe, pozri sa pravde do oci! budes good girl, kym sa neobjavi dalsi princ, z ktoreho ta zase zacne svrbiet v podbrusku a si tam, kde si bola. neodporucam ti zacinat ziaden vazny vztah, kym sa nenaucis ovladat sa.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2007 1:10  

zuzu
je mi suma-fuk, koho ti pripominam. mozes si akurat tak podat ruku s vikou, ste rovnake, bez zdraveho rozumu. ako mozes povedat ‚stalo sa tebe, stalo sa inym babam‘??? sak ty oficialne do sveta priznavas, jake su baby vychcane mrchy bez chrbtovej kosti. ale vsade rozpravate, ze su iba chlapi takyto. hanba!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2007 4:40  

Ty vole – po mesiaci len tak „ziram“ – tam niekoho pripominam…, tam sa skryvam za iny pseudonym… 🙂 Ale zdravim vas „spodkommysliace“ devy a rad vam poradim 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2007 9:13  

Zdravím Palo – že „spodkommysliace“ :-), stručné, jasné, výstižné. To som sa pobavila :-). Ale myslím si, že tu nie je čo radiť. Buď na to niekto žalúdok má, alebo nie. A ten, kto na to žalúdok má a ešte to považuje za normálne…..tak čo už tam…..každá rada drahá.
Ináč, Vikin problém je ten, že sa asi zalúbila a nie to, že podvádzala. Keby sa nezalúbila a naďalej by sa posteľne stretávala so Škótom, tak by jej asi ani nedošlo, že robí niečo nemorálne… Jej problém nastal až vtedy, keď sa „namotala“, nie ked začala chrápať s dvomi chlapmi naraz. Nuž čo, poľutovaniahodné…..a ešte poľutovaniahodnejšie, že sa nájdu aj niektoré rovnakozmýšľajúce, pre ktoré je to tiež normálne…..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2007 13:11  

Demetera
Ten Vikin problem zacal tym, ze podvadzala – az potom sa „namotala“. Flirtovala a pokusala pri plnom vedomi – a mozno si aj uvedomovala, ze to s nou moze nieco spravit. Takze je sama strojkynou toho, co ma. Pokial este nema deti s byvalym a ide iba o volny vztah, tak sa nic nedeje a mozno jej to bude so Skotom vyhovovat viac (na mieste byvaleho anglicana by som ju okamzite kopol do riti). Horsie je ked toto zeny urobia, ked uz maju deti a rodinu – pokusaju, flirtuju a…namotaju sa…to je potom sebectvo najvacsieho zrna – bohuzial v dnesnej dobe velmi caste.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2007 20:52  

Ahoj Palo,tak sa teda vyjadri….??????????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2007 19:42  

ahoj drumer, je mi suma fuk, ak som ti sumafuk, o nasich devach nehovorim ani tak ani tak, ale je mi dobre, ze som suma fuk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2007 19:46  

preco by som vyhlasovala do sveta ake su baby vychcane, ja vlastne ziadnu babu okrem seba nepoznam, nikdy som za ziadnu nebola vydata a nikdy som so ziadnou nespala, ja poznam len samych muzov, hlavne tych co nosia bavlnene slipy. Zdravy rozum mam a keby si nebol tak prehnane kriticky, tak by sme mohli skecnut, ja ta totiz povazujem za predstavitela zdraveho rozumu. Kto je Vika?

Zdravim aj Palinka, aka bola dovolenka?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2007 21:43  

Ahoj Palo,dik za nazor…nie deti este nemam a ani neplanujem aj ked mozno by som mala (28)!!!Len sa chcem opytat tebe sa nikdy nic take nestalo???Siel si von s kamaratmi..drinky..a tak a zrazu si sa s niekym citil super????aj ked si mal priatelku???Ak nie tak ta obdivujem,a ak si odolal tak este viac!!!!Tak potom som naozaj ina ako vy vsetci co tu pisete!!!!!ale dakujem za prispevky!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2007 21:45  

Ahoj Palo,dik za nazor…nie deti este nemam a ani neplanujem aj ked mozno by som mala (28)!!!Len sa chcem opytat tebe sa nikdy nic take nestalo???Siel si von s kamaratmi..drinky..a tak a zrazu si sa s niekym citil super????aj ked si mal priatelku???Ak nie tak ta obdivujem,a ak si odolal tak este viac!!!!Tak potom som naozaj ina ako vy vsetci co tu pisete!!!!!ale dakujem za prispevky!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/08/2007 4:56  

vika
AAAle stalo sa mi to – to je jasne. Akurat som uz od prvopociatku citil, ze s touto novou si uz nemam davat ziadne rande, chodit na dalsie drinky atd. Myslim ze aj ty si chcela Skota hned od zaciatku a casom si ho aj dostala…vsak si nalej cisteho vina. Zavazky nemas, tak ok – len nechapem preco o tom vobec pises. Ved si si vybrala sama. Toho anglicana si podviedla vedome (uz aj drinky s pritazlivym clovekom su vlastne nefer) a teraz by si asi rada vsetko vymazala…On ti bud odpusti ( v tom pripade u teba klesne a urobis to znovu), alebo ta kopne do riti (a potom ho zacnes konecne poriadne lubit – ale neskoro)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 0:45  

zuzu
baba chladnokrvne podvedie chlapa bez jeho vedomia a ty trepes o 17. storoci. nemyslim si, ze si pochopila, o com vika hovori.
prehnane kriticky som vtedy, ak sa podrazak snazi schovat za city a nevedomost, a este sa tvari jak vitaz /keby nie, tak sem nepise/.
sme dospeli ludia, nie zvery.
a ja som pragmatik. na mieste viky by som sa hanbil, no ona si vypisuje na verejnom fore a je jej uplne jedno, ze vlastne ukazala svoju pravu tvar. nesvedci to o niecom?
ja som zastancom clear game, aj na ukor osobnej ujmy, ak pochybim. zatial sa mi to vzdy osvedcilo. nie som moralista, vselico sa stava, no stol by mal zostat cisty podla moznosti za kazdych okolnosti. inak by potom nasa spolocnost velmi zle dopadla /napokon ved sa to deje vsade okolo nas. ale je to ok? nemyslim si/


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 0:53  

este dodam, ze si vsimnite, ako zacala vika temu: “zamilovala som sa…preco?“
vyzera to ako romanticky pribeh zalubenej babenky, no po precitani pribehu je hned jasne, ze je holka nezrela /bez urazky/, ked klasicku vypocitavu neveru berie len ako romanticke zalubenie sa do ineho.
neviem, nejak my unika zmysel tejto diskusie. skratka hnus.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 5:17  

Nova vasen je vzdy silnejsia ako intimny zivot v dlhodobom vztahu. To plati pre muzov aj pre zeny. Nepoznam ziaden ustaleny par, ktory by v posteli prezival rovnaky „ohen“ ako na zaciatku vztahu. V praxi sa s tym faktorom dokazu viac vyrovnat muzi ako zeny…vynadat si do blbcov a vratit sa k rodinnemu krbu. So zenami urobi nova vasen totalny obrat a byvaly vztah je neudrzatelne v troskach. Zeny budu samozrejme namietat, ze je to ich vacsou citovostou oproti muzom…Omyl. Nevera zostane vzdy len svinstvom a egoizmom – pre vsetkych. Je vsak zase len otazkou casu, kedy sa aj ta nova vasen zmeni na bezne, niekedy aj nudne postelove prezitky.
Seriozny a skutocne na druheho mysliaci clovek dokaze znizenu a zovsednelu citvost v intimnom vztahu zobrat ako fakt a pre jeho vztah zacnu byt prioritne tie ostatne veci: rodina, zazemie, vychova deti… Novu vasen si ZAKAZE ako nebezpecny a niciaci prvok, ktory ublizi vsetkym. Pokial sa nevera stane vo vztahu bez deti, kde vsak islo uz o vazny vztah s planmi do buducnosti, je to ukladna „rana pod pas“ svojmu partnerovi, pretoze ten v posteli nikdy nemoze novu vasen vyvazit.
Drummer
Co sa tyka pisateliek tychto dristov, tak tie sa akurat v mene doby snazia byt zaujimave a moderne. Ked trosku zostarnu a nebudu uz moct hrat tuto hru ( pretoze uz nebude zaujem od muzov), tak to odtrpia – a poriadne. Stanu sa s nich panelakove jezibaby, zlostne na vsetko a vsetkych – to len z jedneho dovodu: svoj vzhlad a atraktivitu povazovali za svoju najvacsiu hodnotu a akosi zabudli, ze je to docasne – rovnako ako nova vasen.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 14:05  

palo
presne si vystihol, na co som sa snazil poukazat.

ale kazdopadne mam dost tychto znudenych babeniek, mamiciek, ktore pretriasaju svoje sukromne veci na tejto stranke. keby to ich partneri tusili….
nechapem, nemaju stipku slusnosti. dokonca su schopne zababrat stranku debatami o tom, ze su obe z jedneho mesta, ci sa nahodou nepoznaju osobne a ci nepoznaju toho a toho, tu a tu restiku……….

je to vrcholne trapne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 15:36  

Drummer – suhlasim s tvojimi názormi, len to, čo si napísal naposledy sa sem akosi nehodí. Veď tu sa baby nedohadujú, či sú z jedného mesta, ani či sa poznajú, ani o reštikách tu nepadlo ani slovo. Áno, sú tu také fóra, kde to robia, ale toto k nim nepatrí.
Dokonca tu nikto nesúhlasil ani s tým, čo Vika robí, až na podobne zmýšľajúcu, vychcanú Zuzu. Ale tá je podobne vedľa aj na iných fórach….
Lebo každý normálne rozmýšľajúci človek, so zdravým rozumom a triezvym , morálnym zmýšľaním – nemôže súhlasiť s Vikou. Súhlasia s ňou len podobne zmýšľajúce „vychcanice“, ale čo s tým narobíme? Také ženské vždy boli a budú…..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 21:38  

Nno, v prvom rade chlapci, vzdy ked chalan hovori o nevere, hovori o sekse, ak baba hovori o nevere nemusi vzdy isle len o seks, ale aj o zamilovanie sa, tuzba, polozit sa na niecie rameno, niekoho, kto by ma v tejto chvili podporil a nie je to ten moj…Takze ak sa niekto (nehovorim o Vike) pocas vztahu vzhliadne v niekom inom a nevie co dalej, tak musi chvilu hrat na dve strany. Ci je voda tepla zistis len tak ze sliapnes zaroven do studensej a teplejsej. Tak je to aj vo vztahu. Palo, len preto, ze sa mi momentalne niekto zapacil a bolo mi fajn si s nim pokecat sa nerozidem s priatelom, pre pripad, ze by sa to vyvinulo v lasku. Stale nehovorim o sekse, hovorim o platonickej nevere v obdobi, ked jednu lasku prestavame citit a druhu zaciname a to trva dovtedy, kym sme si neni uz celkom isty.

Co sa tyka Viky, to ze svojho priatela podviedla, je jej vec. Ja len tvrdim, ze za to sa uz nevesia. Ked podvedie zena, tak je hned bestia, ale ked podvedie chlap tak kazdy len mykne ramenami, nuz co, chlapi.

Drumer, ak nie si moralista, ale zaroven si zastancom cistych hier, tak co si teda? Za ciste a pritom kompletne nemoralne povazujem napr; ked zena pride domov sadne si k prestretemu stolu, jahnacine, svieckam a s usmevom naleje cisteho vina: Milacik, strc si svoju veceru do trenirok, uz ta nemilujem, balim kufre, nevolaj mi neesemeskuj, mam noveho frajera.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2007 21:45  

MMCH baba chladnokrvne podviedla frajera…

Drumer aky je rozdiel medzi teplokrvnym, chladnokrvnym a len takym obycajnym podvedenim?

A este toto nemyslim, ze sa vika citi ako vitaz, jej posledna veta hovori help ako z toho von. Keby bola az taka chladnokrvna, tak by sa do toho skota neyamilovala. Ved ja som je predsa nepodporovala, nech pokracuje v dvojhre, ja som ju tiez vyzvala aby sa rozhodla pre jedneho. A aj keby sa rozhodla pokracovat s oboma, je to jej vec, nesudme a nebudeme sudeni.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/09/2007 9:06  

Dievča moje, o čom drístaš? O akom položení hlavy na rameno? o akom porozumení? o akej platonike??
Rozoberala sa tu Vika a jej podobné, ktoré majú trvalý vzťah a napriek tomu sa začnú posteľne stretávať s iným chlapom. Pri plnom vedomí, dokonca mu to sami navrhnú!! Bez akýchkoľvek výčitiek hrajú na dve strany- ale nie preto, že potrebujú porozumenie- ale preto, že ich to baví, že si chcú neviem čo dokázať… A problémik nastane až vtedy, keď si dotyčná uvedomí, že sa asi zaľúbila….no nech….tak jej treba…
Ty si prečítaj po sebe, čo si to vyprodukovala a zamysli sa nad sebou


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/09/2007 10:48  

myslim ze vika este nebola ozaj zamilovana, ak aj zije s partnerom uz niekolko rokov, a aj napriek tomu sa posmykla, tak to je asi pre to ze jej nieco v jej doterajsom vztahu chyba.
nemyslim ze by to bolo jej hoby, ale aj take sa najdu.
ked ozaj niekoho lubis, a si v spolocnosti top modelov, tak ani na um ti nepride posmyknut sa, ale ak ano, tak treba v prvom rade pytat sa samej seba ci ozaj vo vstahu je vsetko tak ako ma byt, alebo je to uz aj po troch ci kolkych rokoch iba taka rutina, ano mate sa radi, fungujete spolu, ale nieco tam chyba.
je to prirodzene, aj ked to vela ludi odsudzuje, ze ak jeden z partnerov pocituje ze nie je tak naplneny laskou ide dalej alebo hlada nejake bokovky, a ten kto zotrva, zotrvava mozno skrz deti, mozno nechce ranit partnera, lebo ten druhy moze citit naplnenie tako ako ma byt. potom zotrvava vo vztahu, nadalej spolu funguju, maju sa radi, ale nie je to uz take, nieco sa zmeni, aj ked to vela krat nie je vidiet. ved tak zije vela ludi.

su dve kategorie ludi, je jedno ci su to zeny, alebo muzi. niekto to ozaj vyhladava ako hoby aj ked ma stab. partnera, a to je proti mojej srsti, a niekomu sa to stane, aj ked ma stab. vztah, ale nieco tam chyba. to co tam chyba sa vela krat neda definovat. je to tazke povedat presne co.
neodsudzujte ju, moze sa to stat hocikomu z nas. sme predsa ludia, nie stroje co nas naprogramuju, toto je tvoj partner, mame predsa svoje pocity, clovek sa meni stale, aj nas partner, urcite nebude rovnaky po 10 rokoch spoluzitia, vela ludi pride na to az ozaj po 20 rokoch ze nie je to to prave a najdu si novych partnerov.

ale ak ozaj lubite svojho partnera, tak sa to nestane. je jedno ci sa teraz za neveru vesia alebo nie, je to vec kazdeho v nas ake ma moralne hodnoty, ako si vazime partnera, ale treba si uvedomit co je dobre aj pre nas samich, ak prideme k nazoru ze to nie je ok, tak niekto to riesi novym partnerom, niekto ostane, je to individualne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/09/2007 12:21  

vy ste tu fsetci na hlavu, no a co ze podviedla, dnes to tak v zivote chodi, nesnazte sa vratit svet o 30 rokov dozadu, kedysi sa povazovalo za nemravne, ked zeny nosili nohavice, dnes je to celkom prijatelne, coze este ziadna baba nikdy nepodviedla? snad ju za to neukamenujeme, chalani, co vy viete o vasni? hovorite LASKA, ale myslite ucta a zodpovednost, hovorite se*, ale mate na mysli len pohlavny styk, prosim vas kracajte s dobou, nezijeme v nebi, ale na zemi a sme HRIESNIKMI. Dobre rano!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Bútľavá vŕba
Stránka 1 / 3 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.