Stratila som zmysel zivota....

Si ďaleko od domova a potrebuješ sa vyrozprávať, potrebuješ poradiť, hľadáš pomoc?

Poslaťod unhappy » 23 Mar 2008 16:50

dakujem vam vsetkym velmi pekne... napisat je to jednoduche. Aj ja viem poradit kamaratke, ked je smutna... ale zmenit pocit prazdnoty v dusi a bezmocnosti, to sa neda...
aj aj ked viem, ze v zivote su aj ovela horsie veci, momentalne sa mi cely moj zivot zda ako jedna velka katastrofa....
unhappy

Poslaťod unhappy » 23 Mar 2008 16:53

Muneera:
nemas ty nahodou arabskeho manzela tiez? zda sa mi, ze som citala prispevok od zeny s podobnym nickom.
unhappy

Poslaťod dunčo » 24 Mar 2008 10:53

unhappy ,,,, narazila si vola, ktorý uprednostnil niečo iné ako teba. Mrzuté, no aj na slovensku sú mamičkári - čo uprednostia mamičku pred partnerkou. Je úplne jedno prečo, dovod je vedľajší. Zasmej sa nad svojou naivitou, ten tvoj to vedel od začiatku, vodil ťa za nos, využíval, - nestojí zato za ním smútiť, - mal kopec iných riešení - ako ostať s tebou, - ale neostal, nestála si mu za to, -- nájdeš si zakrátko niekoho normálneho, čo ťa bude mať skutočne rád, určite, tak nestresuj.

a šťastná Munera ??? - keby jej ponúkol Slovák pozíciu druhej manželky, - kope ho až na ulicu, - tu sa tej druhej hovorí milenka. Ale vidíš láska hory prenáša, hlavne tá k petrodolárom. Myslím že by jej nevadilo byť ani štvrtou šťastne vydatou manželkou.
dunčo

Poslaťod zuzu » 24 Mar 2008 11:22

Ty si stratila zmysel zivota a ja som vcera stratila vlozku. A nohavicky mozem vyhodit.
zuzu

Poslaťod Muneera » 24 Mar 2008 13:47

Unhappy. ano mam arabskeho manzela, vlastne perzkeho, takze si zrejme citala moj pribeh.

Dunco, neries tu prosim ,co sa ta netyka. Na inom fore uz bola debata na tuto temu a skoncilo to ostrou vymenou nazorov (a dost vulgarnou). Kazdy ma svoj pohlad na zivot a inu predstavu o svojom stasti. Nikoho na ulicu nekopem , pretoze ja mam iny styl komunikacie (ale zrelme si to myslel obrazne). Nuz a tie petrodolare... Ej veru obcas by sa aj zisli, ale kedze moj muz je disident, mozme o nich len citat v Kuwait Times...

Zelam pekny den
Muneera

Poslaťod unhappy » 24 Mar 2008 15:12

Dunco: mal kopec inych rieseni? ake ine riesenia? nie su ziadne...
unhappy

Poslaťod unhappy » 24 Mar 2008 15:15

Muneera: nie, necitala som tvoj pribeh.... len som niekde videla, ze si pisala, ze mas arabskeho muza. kde si mozem precitat o tom, co si prezila ty? dakujem.
unhappy

Poslaťod unhappy » 24 Mar 2008 16:06

Muneera: ah ano, uz som si to precitala... mozem ti napisal na e-mail?
unhappy

Poslaťod ezeldine » 24 Mar 2008 20:11

UNHAPPY, budem strasne rada ak sa mi ozves, na mail al.tu, pretoze co pises tym som presla i ja....stratila som araba, pretoze sa musel ozenit s inou s rodiny....chcela by som ta nejako podporit...pretoze viem co citis...ja som myslela, ze to ani neprezijem...no a dnes ma chce zasa on spat, aj ked je zenaty, ale ja uz cez tie styri roky som zmudrela a city sa zmenili...podotykam, bola to laska na prvy pohlad a ked sa ma dotkol, nejde opisat co som citila...nikdy pred tym a nikdy potom som to uz s nikym necitila tak ako s nim...napis mi prosim ta....dakujem...
ezeldine

Poslaťod zuzu » 25 Mar 2008 22:53

Ty z 24.3.2008, 12.22,

sa cudujes ze ludia odtialto utekaju, kvoli tkym chudakom ako si ty? Kazdy, kto pozna moje prispevky vie, ze tekuto subtilnu xujovinu by som nenapisala, vytiahni vlajku, si vitaz, ja odchadzam. Adios.
zuzu

Poslaťod Hosť » 25 Mar 2008 23:06

Zuzu, to bolo nemyslitelne, ze si to ty o tych vlozkach. Ty si vitaz a nie niekto , nejaky chudak kto sa na teba hra.
Hosť

Poslaťod majorzeman » 26 Mar 2008 00:10

NEVENUJTE ZBYTOCNE POZORNOST MAGOROM.SRANDA MUSI BYT,AJ KED NIEKEDY JE TO BOHUZIAL LEN UBOHY POKUS.NAS OSUD BYVA CASTO TAKY,AKY SI ZASLUZIME.LEN MALOKTO SI TO PRIZNA.HLAVNE,ZE JE MIER.
majorzeman

Poslaťod Hosť » 27 Mar 2008 04:20

spytaj sa ludi na voziku, alebo pozostalych, ktorym umrelo dieta, ci si zasluzili svoj osud.
Hosť

Poslaťod majorzeman » 27 Mar 2008 08:58

ak som si nahodou dobre vsimol,tu sa nediskutuje o naozaj nestastnych ludoch ako spravne pises.myslim si,ze je tu predsa len rozdiel.potom by sme boli na svete vsetci nestastny,kazdy ma nejake trapenie,ktorim by si ospravedlnil svoje nestastie.uznaj,ze toto je o niecom uplne inom.kazdy,kto je so svojim nestastim sam,si mysli,ze je najvacsie na svete,ze je koniec.preto je dobre,ked sa niekomu zveri,komu doveruje,ak ho nema,aj tento sposob je dobry.z maleho nestasia sa moze stat velke,ak je nato clovek sam.v tomto pripade treba podla mna brat to s nadhladom,humorom.ved ked nejde o zivot,nejde o nic.viem,ze keby sa to tykalo mna,mozno by som pisal nieco ine,ale asi by som potreboval pocut nieco pozitivne,nie dalsie nestastia.podla mna presne toto zneuzivaju slovenske televizie v sucastnosti.ak sa mylim,prepacte,mozno som vedla.zdravim.
majorzeman

Poslaťod Palo » 27 Mar 2008 16:27

Niesom zastancom anonymov a pouzivatelov cudzich mien, ale mne sa to odlahcenie tejto trapnej temy s tou vlozkou celkom lubilo. Chapem, ze zuzu moze byt nasrana, ale mozno sa na to treba pozriet trosku z humorom - tieto zalospevy a "spolucitenie" niesu na nic...
Palo

Poslaťod majorzeman » 27 Mar 2008 20:29

Ak máš nádhernú manželku, očarujúcu milenku, ak vlastníš skvelé auto, ak nemáš problémy
s daňovým úradom, ak vždy, keď vyjdeš na ulicu svieti na teba jasné slnko a ľudia sa na teba usmievajú... je čas skončiť s narkotikami.
majorzeman

Poslaťod majorzeman » 27 Mar 2008 20:31

Mami, ocko sa nám obesil na povale.
Ježišmária!
Prvý apríl! V pivnici...
majorzeman

Poslaťod Hosť » 27 Mar 2008 23:28

to je fakt, ak niekto pouzije vasu prezyvku a napise totalnu magoritu, povzneste sa nad to a berte to s humorom, ako povedal PHDr Palo, diki.......
Hosť

Poslaťod Hosť » 04 Apr 2008 00:50

vyrok, ze ''mame osud, aky si zasluzime'' je kravina v akomkolvek kontexte.
a uz vobec nevravim o tom, ze takto placnut na odlahcenie nejakej temy je mozno pre niekoho az urazkou.
aj ja mam rad humor, ale slova treba vazit za kazdych okolnosti.
that's my opinion.
Hosť

Poslaťod danka » 04 Apr 2008 23:57

ahoj unhappy.Chcela by som ti vyjadrit podporu a povedat ti ze cas je najlepsi liecitel,viem si predstavit ze si teraz asi myslisze nie ja som si to tiez myslela.Mne pomohlo to ze som vedela ze su ludia ktori ma maju radi a ktorym na mne zalezi.Ja som to mala o to zlozitejsie ze so bola v zahranici a sama.a tiez je dobre ked si mozes s niekym pokecat tak ak chces ozvi sa.
danka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bútľavá vŕba

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia