Praca v Spanielsku  

  RSS

 Peter Hnidzik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
01/05/2010 18:58  

Vie niekto o neakej praci v Spanielsku,jazyk ovladam par rokov som tam uz zil akurat som teraz na Slovensku.


ReagovaťCitovať
 lubena
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 5
21/06/2010 19:02  

Tak to by si sa mal už vyzanať. 🙂 My hľadáme na Mallorce, Ibize a nič 🙁


ReagovaťCitovať
 Peter Hnidzik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
22/06/2010 9:32  

vyznam sa sa Lubena ale som uz 4 roky doma k tomu som prisiel o vodicsky preukaz a na slepo sa mi nechce nikam ist,ponuky by aj boli ale len s vodicakom a poplatky platit dopredu nikomu nebudem uz len z principu…..pozri si w.w.w.pracujvonku.eu 🙂


ReagovaťCitovať
 lubena
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 5
23/06/2010 6:53  

Ahoj Peter, no tak to je smola s tým vodičákom. Hm, tak poplatky sa mi tiež platiť nechce. My vyrážame zajtra – 24.6:2010 a uvidíme. A to sa moc nevyznáme – tak možno práve preto máme tú drzosť 🙂


ReagovaťCitovať
 Peter Hnidzik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
23/06/2010 17:06  

ahoj lubena 🙂 fajne fajne tak drzim palce nech to vyjde…a kde vlastne idete ? predpokladam ze na neaku sezonnu pracu ? mozno by som vedel dat neaku radu,pozri ma na facebooku (Peter HnidziK cierno biela fotka) ked tam budete mozme pochatovat…….este raz drzim palce a ozvy oki 😉 peter


ReagovaťCitovať
 Agentura PRO-STAFF
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
26/11/2010 9:54  

Pre nášho španielskeho partnera hľadáme šikovných ľudí na pozície:
športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, inštruktor jogy, inštruktor pilates, inštruktor tai-či, spevák, tanečník, hudobná skupina.

VÝBEROVÝ KONKURZ SO ŠPANIELSKYM ZAMESTNÁVATEĽOM SA USKUTOČNÍ 7.DECEMBRA 2010 V BRATISLAVE.

Miesto práce: južné Španielsko (Andalusia – Huelva, Cadiz, Malaga, Almeria), Portugalsko (Algarve)

Čistý mesačný príjem: 700 – 1000 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku 100 EUR
700 – 800 EUR netto mesačne – animátori a inštruktori
900 – 1000 EUR netto mesačne – umelci (možná aj odmena za každé vystúpenie, bez zabezpečenia ubytovania)

Jazykové požiadavky:
Animátori: konverzačná znalosť španielskeho jazyka + dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
Inštruktori: základy španielčiny + dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Viac info na class=“postlink“ href=“http://www.prostaff.sk“>www.prostaff.sk


ReagovaťCitovať
 axamitenew
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
12/08/2011 8:37  

Caute, ja som v spanielsku od leta, isiel som cez slovensku agenturu a bola to hruza. ale nasiel som tu agenturu, ktora je fajn. Neplatite nic dopredu, ziadne poplatky za sprostredkovanie prace. Napiste oim na email href=“mailto:lumiservicios@hotmail.com“>lumiservicios@hotmail.com, hovoria aj slovensky.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Bútľavá vŕba

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.