Ako nájsť rodokmeň rodiny?

Si ďaleko od domova a potrebuješ sa vyrozprávať, potrebuješ poradiť, hľadáš pomoc?

Ako nájsť rodokmeň rodiny?

Poslaťod Nada » 19 Nov 2007 18:06

prosim Vas ako sa da najst Rodokmen-rodiny.Odkial pochadza priezvisko.Dakujem Vam velmi pekne...PS:len nepiste,ze Matirka,Obecny urad.
Nada

Poslaťod Hosť » 24 Dec 2007 02:38

neboj, nepiseme
Hosť

Poslaťod juro » 28 Dec 2007 09:45

ahoj nada
hladam pre nase krajania kere byvaju vo francuzku svoje pribuzny, tak mozes hladat na archivy tvojeho mesta, na slovenszko je vela archivov ked chcech, napis mi na kerom meste si , a ty najdem nejbizsie archivy moja adresa: fdzian@aol.com
s pozdravom
juro

Poslaťod Hosť » 31 Dec 2007 16:03

zboznujem anomimy.Vy ste taky umelci co sa boja aj podpisat a nevedia vyjadrit svoj nazor.super diky.....
Hosť

Poslaťod Saša » 08 Jan 2008 09:55

Ked som ja zistovala povod svojho priezviska musela som mat doklady-roden listy mojich rodicov, ich rodicov a potom som navstivila archivy a pytala si matr. knihy ich starych rodicov a prarodicv-postupne od jedneho bydliska-respektive miesta narodenia som sa dostala k druhym starsim.Pozor ,treba vediet aj konfesiu lebo az do 20.storocia kazda cirklev mala vlastnu matriku a zapisovalo sa vyhradne podla vierovyznania. Inac aj bezni ludia si mozu najst svoj rodokmen do cca zaciatku 18-teho storocia , uz vtedy boli povinne supisy poddanych a ich evidencia a myslim , ze aj skor-to tiez zalezi od panstva. Ale uprimne povedane , chce to vela nervov a casu-nasi archivni pracovnici nie su velmi privetivi a ochotni spolupracovat-uplny opak madarskych kolegov :)
pekny den
Saša

Poslaťod saexee@nihuja.net » 18 Feb 2008 14:35

david Beckham Victoria Beckham <a
saexee@nihuja.net

Poslaťod kekso » 27 Mar 2008 22:31

Pozri stranku www.rodokmen.com - na tejto stranke si moze kazdy urobit rodokmen svojej rodiny. Uz je to nahodenych okolo 50.000 ludi. Da sa tam pekne hladat v rodokmenoch. Mozno tam najdes aj nejakych pribuznych.
kekso

Poslaťod majad » 11 Okt 2008 17:12

Tiež by som chcela nájsť info o mojej rodine a tak...ale zas dať si to urobiť je veľmi drahé...ja by som dala tak max 2000 sk. Viete niekto o takom?? info na mail TvojeZlatko@zoznam.sk
majad

Poslaťod betty56 » 14 Okt 2008 13:02

Zaregistrovala som sa, nahodila som vlastný rodokmeň, ale keď si chcem nájsť iné mená, tie ktoré som nedávala ja, vždy mi naskočí, že sa nenašiel žiadny záznam. Robím niekde chybu?
betty56

Poslaťod Erika » 16 Okt 2008 17:51

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa konecne nieco co som chcela najst
Erika

Poslaťod Marek » 30 Okt 2008 13:03

Ak hladate predkov, ktori pochadzaju z vychodu Slovenska, vyuzite moje sluzby. Som profesionalny genealog. Viac o mne na www.rodokmen.stranky.info
Marek

Poslaťod ivana » 02 Nov 2008 07:44

kde tu je rodokmen????? potrebujeme ho do skoly a ja ho newem kreslit tak by som bola rada keby mi niekto povedal dd
ivana

Poslaťod Jana » 26 Nov 2008 14:07

Na stráke www.slovakgen.com sa dozviete nejake zaujimave info. A ak ste z vychodu, urcite Vam pomozeme aj s rodokmenom. Komplet vyskum stoji do dvoch tisic korun a je to skvely darcek....a ak z vychodu nie ste, ziskate aspon nejaku radu ako , pripadne kde zacat...
Jana

Poslaťod patrik » 27 Nov 2008 20:54

nic
patrik

Poslaťod janka » 02 Dec 2008 12:18

na stranke rodokmen tak tam nejde vyhladat vobec moj rodokmen.......
poznate ete nekto nejaku inu stranku s rodokmenmi??????????

dakujem
janka

Poslaťod emusenka2234 » 03 Dec 2008 14:18

do pokecaaa ? na rp ?
emusenka2234

Poslaťod baltazar » 20 Dec 2008 12:28

toto, co vam ponuka "janka" zo slovakgenu je totalna sprostost, nikto vam nespracuje rodokmen do dvoch tisic korun. za tie peniaze ho bez vyskumu nikto ani nevymysli. www.rodokmen.com je takisto nefunkcna hlupost. ak seriozne chcete poznat svoj povod, zverte to do ruk profesionalnemu genealogovi a pripravte sa na to, ze to stoji peniaze!
baltazar

Poslaťod david » 03 Jan 2009 01:40

pekna
david

Poslaťod david » 03 Jan 2009 01:41

pekna
david

Poslaťod david » 03 Jan 2009 01:42

chcem najst svoj rodokmen??
david

Ďalší

Späť na Bútľavá vŕba

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť